Singapūras GP organizētāji ir pārliecināti, ka esošais smogs pilsētā neradīs izmaiņas šīs nedēļas nogales programmā. Tiek ziņots, ka otrdien Singapūrā PSI (Gaisa piesārņotības indekss, ko mēra skalā no 0 līdz 500) svārstījies no 130 līdz 160. Zinātnieki uzskata, ka PSI pārsniedzot 150 tiek sasniegts piesārņojums, kas nav veselīgs cilvēkam. “Dūmakas apjoms mainās ne tikai katru dienu, bet pat katru stundu. Šī iemesla dēļ ir grūti prognozēt gaisa piesārņojumu nedēļas nogalē. Mēs turpināsim sadarboties ar valsts iestādēm, lai saņemtu pēc iespējas precīzākas prognozes,” vēstīts organizatoru izplatītajā paziņojumā.

Fernando Alonso uzskata, ka “McLaren” komandai nākamajā sezonā vajadzētu turpināt sadarbību ar Džensonu Batonu, uzsverot Batona pieredzes nozīmīgumu. Pagaidām “McLaren” komanda vēl nav paziņojusi Alonso komandas biedru 2016. gada sezonai, taču starp Batona galvenajiem konkurentiem uzskatāms GP2 čempionāta līderis Stofels Vandūrns un Kevins Magnusens, kura vārds gan pēdējā laikā tiek saistīts ar “Haas” komandu. Alonso uzsvēris, ka Batona zināšanas palīdz ne tikai komandai, bet arī viņam pašam.

Williams” komandas inženieris Robs Smedlijs paziņojis, ka uzlabojumiem, kas veikti mašīnai, gatavojoties sezonas noslēdzošajam nogrieznim, vajadzētu palīdzēt atgriezt komandu vismaz “Ferrari” līmenī. Smedlijs nekonkretizēja, kurā jomā veikti uzlabojumi, norādot ka izmaiņas skārušas visu spēkratu. Čempionāta kopvērtējumā “Ferrari” no “Williams” ir atrāvušies par 82 punktiem.

6 KOMENTĀRI

 1. 1. smogs neratucēs. FOM visu safīrēs.
  2. Batonu turēt (un mlj maxāt)nav nekādas jēgas – njē njē
  3. Smedliju īstenībā vajag patriekt – viņš tādu kā stafeti no Sam Maikls šķiet pārņēmis. Nav nekādas jēgas Williams no viņa – auzās vien. auzās vien…

  par visām citām tēmām – kā BCE saka – if there is no drama, then i will make sure to create one.
  Un nupatā intervija ar BCE to tik apstiprina – Totiņu žanis ir apaļš 0 un nav ko uz viņu(FIA) cerēt cirka uzlabošanā…Vien tas labums – Ecclestone admitted, “I suppose I regret we lost Max. It’s nothing wrong with Mr Todt. Because in fairness he doesn’t do anything in Formula 1, he doesn’t interfere. So he’s not causing trouble.”

 2. “Alonso uzsvēris, ka Batona zināšanas palīdz ne tikai komandai, bet arī viņam pašam.”

  kas tad nu? nepietiek ka Jense regulāri pārspēj Uzaci. varenajam Setupotājam vēl vajag Batona palīdzību? 🙂 vismaz šoreiz Princese godīgi atzina ka neko daudz nerubī no tiem regulējumiem.