“Renault” parakstījuši nodomu protokolu ar “Genii Capital” par “Lotus” komandas pārpirkšanu, kas nozīmē, ka nākamsezon komanda atgriezīsies F1 apritē pēc 4 gadu prombūtnes. Lai gan maksājums par komandas iegādi vēl nav veikts, šis ir pēdējais solis leģendārā brenda atgriešanās procesā. “Renault” pārstāvji arī atzīst, ka centīsies veikt pārrunas ar FOM par papildus līdzekļu piešķiršanu kā vienai no vēsturiski veiksmīgākajām vienībām. Šādus maksājumus šobrīd saņem “Ferrari”, “Williams” un “Red Bull” komandas. Pagaidām vēl nav skaidrības, kurš braucējs kļūs par Pastora Maldonado komandas biedru nākamsezon, jo Romēns Grožāns, visticamāk, dosies uz “Haas” vienību. “Renault” 2 reizes ir ieguvuši konstruktoru kausu un vēl 10 reizes ar motoriem apgādājusi konstruktoru kausa ieguvējus.

Neraugoties uz runām par Džensona Batona iespējamo aiziešanu no F1 čempionāta šīs sezonas izskaņā, “McLaren” komandas vadītājs Rons Deniss paziņojis, ka komanda nemainīs savu sastāvu nākamajā sezonā. Deniss uzsvēris, ka Batonam ir divu, bet Alonso trīs gadu kontrakts ar “McLaren” vienību. Lai gan abi braucēji vairākkārt intervijās snieguši komandai ne pārāk glaimojošas frāzes, tomēr Deniss atzīst, ka ātrāk vai vēlāk komanda atgriezīsies cīņā par uzvarām, tādēļ par sniegumu pagaidām nevajadzētu satraukties.

Divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso uzskata, ka radio sarunām ar komandu sacīkšu laikā būtu jābūt privātām. Spāņu braucējs Japānas GP laikā vairākkārt savas formulas ātrumu salīdzināja ar GP2 mašīnām un atzina, ka šāda braukšana ir apkaunojoša. Pēc sacīkstēm gan Alonso atzinīgi novērtēja, ka sasniegts trešais labākais rezultāts sezonā, kā arī, ka vairākas radio sarunas esot pārprastas. Atgādinām, ka pēdējos gadus vairākas radio sarunas tiek translētas tiešajā ēterā, bet skatītājiem ir iespēja iepazīties ar aizkadrā palikušajām ŠEIT.

6 KOMENTĀRI

 1. Stāv Rakstīts: “šis ir pēdējais solis leģendārā brenda atgriešanās procesā”

  nu nebūs vis tik rozīgi šitas..

  te drīzāk piestāvētu Čērčila vārdi, komentējot ziņas no Z-Āfrikas, līdz tam neviena nedzirdētas vietas ar nosaukumu El Alameina –

  “Now this is not the end. It is not even the beginning of the end. But it is, perhaps, the end of the beginning.”

 2. Es vēlreiz gribu atgādināt,, Mersedess,, vadībai. Nepietiek, ka Hamiltons ir labs pilots ,tomēr cieņas neizrādīsanu pret valsts himnu , būtu sodāma, Visi piloti prot nostāvēt mierā, tikai Hamiltons -nē. Ja vecāki patriotismu nav ieaudzinājuši tad to vajag darīt komandai. Ja pāris miljonu eiro liktu samaksāt, tad stāvētu ,kā ,,jēriņš.Varbūt tagad ir citi noteikumi? Piedodiet ,lūdzu, ja esmu kādu apvainojusi.

 3. …Hamiltons ir borzais zēns…sliktais puika….viņu nepāraudzināt…. paskatieties viņa instagram – pirksti gaisā , pasaules naba….. labāk pieņemt , nekā bojāt savus nervus 😉 ….tieši detaļās cilvēks atklājas ….vēl viens atmiņā palicis kadrs ir Alonso – tad kad Montedzimolo braucot ar ielas Ferrari iestiga trases grantī, Masa steidzās palīgā izbuksierēt, kamēr Alonso skatījās un raustijās..takā iet, takā neiet..ai nē ,,nadziņus aplauzīšu,, ….itkā sīkumi, bet tajos atklājas cilvēka dabas nianses… kā pilotu cienu gan Ham , gan Alo , bet kā personības – nevisai…bet nevaig bojāt savus nervus 😉

 4. Te gan gribētos piebilst, ka Deniss par tiem pilotu kontraktiem runāja PIRMS Alonso izrunāšanās. Un sacīkstes laikā stipri izklausījās, ka Alonso vēlas lai viņu atlaiž. It īpaši tāpēc, ka sacīkstes noskatījās pats “Honda” prezidents, nemaz jau nerunājot par to, ka tā ir Japāna. Kaut kā pirms tam viņš vienmēr ir bijis ļoti savaldīgs…

  • pašu McLaren websaitā ziņa ir apm. pusotru stundu veca:

   McLaren-Honda confirms Jenson Button for 2016
   Posted on Thursday, 01 Oct 2015 09:30 (BST)

   McLaren-Honda is happy to confirm that Jenson Button will race for the team in 2016.

   Ron Dennis (Chairman & Chief Executive Officer) said:

   “Jenson and I have been discussing his plans in private for the past few weeks, and the fact that our talks have led to today’s announcement is very pleasing to both of us and will delight and motivate all at McLaren-Honda.