Krievijas GP laikā notika vairākas iespaidīgas avārijas. Pa laimi, neviens sportists savainojumus neguva. Romēns Grožāns nenovaldīja mašīnu trases 3. līkumā, braucot aiz “McLaren” braucēja Džensona Batona. Pēc avārijas Grožānam gan nācās doties pie mediķiem uz pārbaudēm.

https://www.youtube.com/watch?v=js3FcLNNo2s

Jau pirmajos līkumos sacīkstes beidzās Niko Hilkenbergam, kurš nenovaldīja savu mašīnu un saslīdēja, kā arī Markusam Ēriksonam. Zviedru braucējs braucēju burzmā nespēja izvairīties no Hilkenberga vadītās “Force India” formulas. Sadursmē cieta arī Makss Verstapens, kurš gan varēja turpināt braucienu.

Īpaši neveiksmīgs pēdējais aplis izvērtās somu faniem, kad Kimi Raikonens un Valteri Botass nesadalīja trasi pēc Serhio Peresa apdzīšanas cīņā par 3. vietu. Pēc sacīkstēm Raikonens, kurš uzskatīja, ka notikušais bijis parasts sacīkšu incidents, saņēma 30 sekunžu sodu, kā rezultātā 2007. gada pasaules čempions atkrita no 5. uz 8. vietu. Botass gan notikušajā vainoja Raikonenu – radio sarunās ar komandu uzreiz pēc incidenta “Williams” braucējs neiztika arī bez lamuvārdiem.

Atgādinam, ka sestdienas treniņbraucienos smagu avāriju piedzīvoja Karloss Sainss, kuram, ietriecoties trases nožogojumā, nācās pārciest 46G lielu triecienu. Sainss izlaida kvalifikāciju, tomēr sacīkstēs paguva pakāpties līdz 7. pozīcijai, kad nācās izstāties bremžu problēmu dēļ.