Šajā nedēļas nogalē Latvijas ātrākais autošosejas pilots Haralds Šlēgelmilhs startēs F3 čempionāta noslēdzošajā posmā Hokenheimā, Vācijā. Šlēgelmilha komanda „Artline Engineering” šajā posmā piedalīsies ar divām formulām, un latvieša komandas biedrs būs 18 gadus jaunais vācietis Marvins Dīnsts (Marvin Dienst), kurš tieši Hokenheimas trasē pirms nedēļas izcīnīja F4 čempiona titulu. Sacensību nedēļas nogalē paredzēti trīs braucieni 17. un 18. oktobrī.

Hokenheimas posms sāksies šo piektdien, 16. Oktobrī, ar testa un kvalifikācijas braucieniem. Savukārt pirmais un otrais sacensību brauciens notiks sestdien, 17. oktobrī pulksten 12.15 un 18.05, bet trešais sacensību brauciens – svētdien pulksten 12.45 pēc Latvijas laika. 

Pie F3 stūres Haralds Šlēgelmilhs atgriezās septembrī, F3 čempionāta posmā Nurburgringā, kurā startēja ar komandas „Artline Engineering” jaunizveidoto formulas modeli ArtTech P315. Lai arī formulas debijas sacensības izvērtās smagas, komanda turpina formulas pilnveidošanu kopā ar Šlēgelmilhu.

HS_Nurburgring F3 Artline_2

Pēc Nurburgringas sapratām, ka mūsu būtiskākā kļūda bija nepareizs formulas tehniskais regulējums sacensību apstākļiem, kā rezultātā radās problēmas ar riepu saķeri un formulas vadāmību. Šobrīd esam aizvadījuši vairākas testu dienas Vācijā, lai novērstu iepriekš identificētās neprecizitātes. Ātrāku progresu ir sekmējusi komandas papildināšana ar vēl vienu ātru un spēcīgu pilotu – Marvinu Dīnstu, kā arī jauna, pieredzes bagāta inženiera piesaistīšana, kurš ir strādājis ar tādiem pilotiem kā M.Šūmahers, N.Rosbergs un H.H.Frentsens. Testos ir jūtami ievērojami uzlabojumi formulas vadāmībā, taču, izšķirošie rādītāji, protams, būs sacensību laikā, atklāj Haralds Šlēgelmilhs.

Sacensības tiešraidē varēs vērot kanālā Motors TV un internetā: http://www.fiaf3europe.com/en/livestream/index.html. Haralda Šlēgelmilha gaitām sacensībās iespējams sekot līdzi: https://www.facebook.com/haraldracing.