“Honda” boss Jasuhisa Arai paziņojis, ka viņa vadītā dzinēju ražotāju kompānija ir gatava sadarboties ar vairāk kā tikai vienu F1 komandu. Arai nekomentēja “McLaren” komandas rīcību, kā rezultātā tika bloķēta “Red Bull” un “Honda” sadarbība, piebilstot, ka viņu ilgtermiņa mērķis jau kopš ienākšanas čempionātā bijis apgādāt vairākas komandas ar dzinējiem. Pagaidām “Red Bull” ir vienīgie, kas nav apstiprinājuši savu nākamā gada dzinēju, taču šobrīd notiekot pārrunas ar Mario Iljenu, kura projektētos “Ilmor” dzinējus vairākas komandas izmantoja 90-to gadu pirmajā pusē. Tikmēr “McLaren” pārstāvji ir pārliecināti, ka nākamsezon izdosies veikt strauju progresu un atgriezties virsotnē.

“Force India” paziņojusi par sadarbības uzsākšanu ar talantīgo meksikāņu braucēju Alfonso Selisu (Alfonso Celis Jr.), kurš šosezon startēja Formula Renault un GP3 čempionātos. 19 gadus vecais Seliss piedalīsies pēcsezonas riepu testos Jasmarinas trasē, Abū Dabī, kā arī septiņās brīvo treniņbraucienu sesijās nākamsezon. Šosezon divkārtējā meksikas 24 stundu sacīkšu uzvarētāja Alfonso Selisa Romero dēls ar 1 goda pjedestālu GP3 kopvērtējumā atrodas 13. pozīcijā, bet Formula Renault 3.5 sērijas kopvērtējumā sezonu noslēdza 16. vietā. Kā zināms, sākot ar nākamo sezonu, “Force India” cieši sadarbosies ar “Aston Martin”.

Bijušais F1 braucējs un divkārtējais Lemānas 24 stundu brauciena uzvarētājs Aleksandrs Vurcs noraidījis “Manor” komandas piedāvājumu kļūt par tās vadītāju nākamajā sezonā. Bijušajam F1 braucēju padomes vadītājam šī loma tika piedāvāta jau kādu laiciņu iepriekš, taču Vurcs nolēmis veltīt vairāk laika lēmuma pieņemšanai. Šīs sezonas izskaņā komandu pameta tās līdzšinējie vadošie cilvēki – Džons Būts un Greiems Loudons, bet sacīkšu direktora amatā tika apstiprināts Deivs Raiens, kurš iepriekš strādāja “McLaren” vienībā.

4 KOMENTĀRI

  1. Pag, ta sanāk, ka Mc nevis Honda nobloķēja to dvigānu iedalīšanu Buļļiem? Lai gan tos pusgatavos dzinējus ņemt būtu baigā loterija, varbūt pat labāk palikt pie ne pašiem ātrākajiem, bet labi iestrādātiem Renault, un nav jau vēl teikts, ka tie ar ko labāku nesadomā.

  2. P.S. Izskatās, ka Maklāreniem nav vajadzīgs vēl kāds konkurents tur – lēnākajā galā 😀 ..tā vēl trūka, ka kāds ar viņiem vēl cīnītos par 8 – 9 vietu kopvērtējumā ;D …( tas protams pa jokam, ironizējot )

    • nau te nekādi joki – McLaren tagad bez ?Manōr/? būs vēl jāņemas as Zauber/Fer15, Lotus/Renault/Nissan/Infiniti/Mercedes?/wtf, ToroRosso/Fer15, Redbull/Redbull un vēl TAS bloody Haas te tagad uzrodas pa kājām ! . . . Ō moins!