Divkārtējais MotoGP klases čempions Keisijs Stoners nākamajā sezonā atgriezīsies “Ducati” komandas sastāvā, kā testu braucējs, pirmdien paziņoja Itālijas motociklu ražotājs.

Stoners “Ducati” sastāvā pavadīja četras sezonas, un jau savā pirmajā sezonā ar komandu 2007. gadā izcīnīja savu pirmo čempiona titulu. Šo gadu laikā viņš spēja gūt 42 pjedestālus un 23 uzvaras.

Austrālijas motobraucējs stāsta: “Šie bija lieliski 5 gadi ar HRC, un pasaules čempiona titula iegūšana 2011. gadā bija augstākais punkts. Es ieguvu daudzus draugus un man izveidojās laba sadarbība ar cilvēkiem apkārt.”

“Esmu priecīgs, ka varu paziņot par pievienošanos “Ducati” 2016. gadā. Man ir daudz labas atmiņas par cilvēkiem “Ducati” un iespēja atkal strādāt ar viņiem ir kaut kas ļoti īpašs.”

Stoners arī stāsta, ka centīsies palīdzēt komandas pamatsastāva braucējiem Andrea Janonem un Andrea Doviciozo kā vien iespējams. Stoners arī būs “Ducati” zīmola sūtnis.

“Ducati” kompānijas priekšsēdētājs Klaudio Domenikalli stāsta: “Stoners vienmēr ir bijis visu ‘Ducatistu’ sirdīs, un es esmu tiešām priecīgs, ka viņš ir izlēmis atgriezties mūsu ģimenē. Keisijs ir izcils talants un ar viņa pieredzi viņš būs spējīgs dot ievērojamu ieguvumu abiem Andrea Desmosedici MotoGP moča attīstībā.”

Šobrīd vēl nav zināms vai Stoners arī piedalīsies kāda sacīkšu nedēļas nogalē, kā ‘wild-card’ braucējs, vai arī pildīs tikai testu braucēja pienākumus.

Foto: Ducati
Foto: Ducati