“Ferrari” komandas tehniskais direktors Džeimss Alisons uzskata, ka Kimi Raikonens ir lielāks izaicinājums Sebastianam Fetelam nekā varētu šķist pēc šosezon izcīnītajiem punktiem. Alisons uzsvēris, ka Raikonens daudz punktu zaudējis neveiksmīgu sagadīšanos rezultātā, kā arī atzīmējis, ka soms vairākkārt bijis ātrāks par Fetelu, par piemēriem minot Bahreinas GP un Silverstounu, kur gan Raikonenam neizdevās piemēroties mainīgajiem laika apstākļiem un nācās samierināties ar 8. vietu.

“Pirelli” riepu ražotāji jau nosaukuši riepu sastāvus, kuri tiks izmantoti Austrālijas GP izcīņā. Atšķirībā no pagājušajām sezonām, 2016. gadā tiks izmantoti 3 riepu sastāvi. Uz kvalifikācijas trešo kārtu komandām būs jāpietaupa mīkstākais riepu sastāvs (Austrālijā – supermīkstās), bet uz sacīkstēm būs pieejami arī mīksto un vidējo riepu komplekts. Līdz ar to, komandām būs lielāka brīvība riepu izvēlē nākamajā sezonā.

Šai nedēļas nogalē aizvadītas “Mercedes” rīkotās Stars & Cars (zvaigznes un mašīnas) sacensības Štutgartē. Tās risinājās pēc līdzīga principa kā čempionu sacīkstes (Race of Champions). Pie uzvaras tika DTM braucējs un bijušais “Force India” testu pilots Daniels Hunkandelja, kurš finālā pieveica Paskālu Verleinu, kamēr abi “Mercedes” F1 komandas braucēji Luiss Hamiltons un Niko Rosbergs zaudēja pusfinālos. Kopumā pasākumā piedalījās 16 braucēji, kuru vidū arī tādas leģendas kā Mika Hakinens, Deivids Kulthārds, Žans Alezī, kā Mihaela Šūmahera dēls Miks.

1 KOMENTĀRS

  1. tikmēr Maranello sinjors Markionne ir runājis šādi:

    “It’s incredible how the Alfa marque remains in people’s hearts”

    “For that very reason we are thinking about bringing it back, as our competitor, to racing, to Formula One. It’s important for Alfa to return.”

    avots – Reuters