FIA Formula 3 čempionātā pamazām sāk iezīmēties pilotu sastāvs uz 2016.gada sezonu. Kā jaunākais apstiprinātais pilots ir jaunais britu talants Kalums Ilots, kurš no “Carlin” pārceļas uz “Van Amersfoort” komandu, kuras sastāvā startēja arī Makss Verstapens. Ilots ir CIK-FIA Eiropas čempions kartingā KF klasē un vēl pērn bija “Red Bull“ jauno pilotu programmas dalībnieks. F3 čempionātam pieteikti arī tādi jaunie talanti kā Lanss Strols, kurš nesen pameta “Ferrari” jauno pilotu akadēmiju, igaunis Ralfs Arons (attēlā augšā), kurš ir pērnā gada Itālijas F4 čempions, Pedro Pikē, kurš ir Emersona Fitipaldi jaunākais dēls, kā arī divi jaunie “Red Bull” akadēmijas biedri: soms Niko Kari un brazīlietis Serhio Sete Kamara.

PetranselsPeugeotDakarDienvidamerikā turpinās Dakaras rallijs un pēc ceturtās rallija dienas kopvērtējuma vadībā ir izvirzījies rallija leģenda Sebastians Lēbs, kurš bija ātrākais 2. un 3. ātrumposmā. Lēbs, kuram tā ir debijas sacīkste Dakarā, ir vadībā par nepilnām piecām minūtēm, tomēr pats atzīst, ka šobrīd šis niecīgais pārsvars neko nenozīmē, jo smagākie un garākie ātrumposmi vēl tikai priekšā un tur pilnvērtīgi izpaudīsies viņa konkurentu un komandas biedru lielā pieredze. Tostarp Dakaras pirmie posmi ir pierādījuši, ka “Peugeot” šobrīd ir galvas tiesu pārāks par konkurentiem no “Mini” komandas, lai gan pirms rallijreida daudz tika runāts par to, ka “Peugeot 2008” nav pietiekami pārbaudīts un varētu nespēt izturēt Dakaras piedāvātās grūtības. Kopvērtējumā aiz Lēba ir viņa komandas biedrs Stefans Petransels, bet trešais ir “Mini” pārstāvis Nasers Al-Atija.

“F1LV

DeltaWing2016.gada sezonā sacīkšu trasēs atgriešanos piedzīvos “DeltaWing” prototips, kuru pilotēs Katarīna Lege, Šīns Reihals un Endijs Meiriks. Pagaidām apstiprināti starti tikai IMSA Sports Car čempionātā un Ziemeļamerikas Endurance Cup posmos.