“Williams” komandas braucējs Valteri Botass, kura vārds bieži saistīts ar “Ferrari” pēc Kimi Raikonena aiziešanas, paziņojis, ka viņa mērķis ir nokļūt spēcīgākajā komandā, neatkarīgi no tā, vai tā ir “Williams”, “Ferrari” vai “Mercedes”. Botass nenoliedz interesi par startēšanu “Ferrari” sastāvā, tomēr piebilst, ka bērnībā TV vērojis, kā tieši “Williams” regulāri uzvar, tādēļ izbauda laiku šai panākumiem bagātajā komandā. Somu braucējs arī neizslēdz iespēju tuvākajā laikā pievienoties “Mercedes”. Kā zināms, tās vadītājam Toto Volfam pieder daļa “Williams” akciju, kā arī sadarbojas ar Botasa menedžeri Didjē Kotonu.

“Toro Rosso” tehniskais direktors Džeimss Kejs uzskata, ka salīdzināt abus komandas braucējus pēc pirmās sezonas esot pāragri, un īstos spēku samērus varēs izvērtēt vien 2016. gada sezonā. Keja viedoklim pievienojies arī Karloss Sainss, kurš atzīst, ka pārsvarā abi braucēji pārsvarā atradušies ļoti tuvu viens otram. Sainss arī piebilst, ka psiholoģiski sagatavoties nākamajai sezonai viņam būšot vieglāk nekā Verstapenam, kurš pagājušogad guva par 31 punktu vairāk un izpelnījās atzinību vairākās apbalvošanas ceremonijās.

75 gadu vecumā miris viens no “McLaren” komandas radītājiem Tailers Aleksandrs, kurš kā mehāniķis pievienojās Brūsa Maklārena vārdā nosauktajai vienībai 1963. gadā, strauji kāpjot par karjeras kāpnēm un kļūstot par “McLaren” CanAm un USAC sacīkšu programmas vadītāju. Pēc 2 dekādēm ar “McLaren”, Aleksandrs pievērsās IndyCar, tomēr drīz vien atgriezās Vokingā bāzētajā komandā. Nesen Aleksandrs izdeva grāmatu “McLaren from the Inside”.