Argentīnas valdība paziņojusi par plāniem atgriezt F1 čempionāta kalendārā Argentīnas GP izcīņu, kur sacīkstes pēdējo reizi notika 1998. gadā, taču no kalendāra pazuda pēc finansiālām problēmām. Arī Bernijs Eklstons paudis atbalstu šim projektam, nenoliedzot, ka pārrunas jau notiek. Buenosairesā F1 sacensības notikušas 20 reizes. Jaunievēlētais Argentīnas prezidenta Mauricio Makri paziņojis, ka plāno realizēt ne tikai F1 projektu, bet arī rīkot 2030. gada pasaules kausu futbolā.

“McLaren” komandas dzinēju ražotāji “Honda” nākusi klajā ar paziņojumu, ka izdevies veikt uzlabojumus ERS sistēmai. Tiek ziņots, ka uz šīs sistēmas rēķina iegūti papildus 160 zirgspēki, kā arī vēl 70 zirgspēkus uz turbo dzinēja rēķina. Komanda saglabā optimismu un ziņo, ka progress ļaus “McLaren” komandai atgriezties sev ierastajās pozīcijās. Komandas prezentācija gaidāma 21. februāri, dienu pirms Barselonas pirmo testu sākuma.

Danielam Rikjardo bijusi vēlme piedalīties Lemānas 24 stundu sacīkstēs aizvadītajā vasarā, taču “Red Bull” komanda nav vēlējusies šādu soli no austrālieša puses, uzsverot, ka viņam būtu jākoncentrējas uz tekošo F1 sezonu. Tomēr Daniels Rikjardo saglabā optimismu, uzsverot, ka, lai gan būtu vēlējies būt Hilkenberga vietā, tomēr iespēja piedalīties šajās sacīkstēs viņam būšot ne tikai tagad, bet arī pēc 10 gadiem.

1 KOMENTĀRS