“Porsche” kompānija ir prezentājusi savu uzlaboto 919 Hybrid LMP1 modeli, ar kuru šogad startēs WEC čempionātā un Lemānas 24 stundu sacīkstē.

“Porsche” kompānija, ka pērn kļuva par WEC čempioniem, šogad pirmo reizi izmantos jaunos WEC noteikumus, kas ļauj mainīt trīs dažādas aerodinamiskas paketes, lai komanda varētu būt konkurētspējīga dažāda tipa trasēs. Tostarp šasijas struktūra paliek nemainīga, gluži tāpat, kā 2 litru V4 benzīna turbodzinējs.

Vācu ražotāja 919 Hybrid modeļa krāsojumā dominē baltā un melnā krāsa ar nelieliem sarkaniem elementiem. Arī pilotu sastāvs uz 2016.gada sezonu ir palicis nemainīgs: Marks Vēbers, Brendons Hartlijs un Timo Bernhards pilotēs mašīnu ar #1, bet Romēns Dumā, Nīls Jani un Marks Lībs startēs ar mašīnu #2.

7 KOMENTĀRI

   • Kāds krievu aviokonstruktors teica, ja lidmašīna nav skaista, tā labi nelido. Bet autosportā ir otrādāk 🙂 Nu par pretīgu to vāģi nosaukt nevar, bet nekādīgi par dizaina etalonu… 🙂

   • ‘strazdu’ (http://www.sr-71.org) par ārprātīgi skaistu laikam sauks retais, tomēr tas ir pagaidām visu laiku ātrākais (pēc ‘kreisēšanas’ ātruma – 3.2 Mach, ne maximāli iespējamā ) aeroplāns 😀

   • ..ātrākais tas ir nevis līniju un virsbūves dēļ, bet gan tehnisko komponentu , dzinēja attīstības u.t.t. dēļ ….apsit kartona stilā šīs tehnoloģijas – un arī kartona kaste ripos gana ātri….aerodinamika protams dod savu artavu , bet tā svārstās sekundes simtdaļu apmēros…dēļ tām pāris simtdaļām varēja jau noziedot izskatu katra no komandām un uzbūvēt kautko arī acij tīkamu 🙂 …nesaku , ka tas ir galīgs neglītenis, bet salīdzinājumā ar tiem prototipiem , kas kādreiz ir bijuši – ne visai skaists radījums….bet nu tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis….gaumes jau ir dažādas, un šiem jau katra simtdaļa no svara …

   • Šeit gan tu kļūdies. Aerodinamika līkumotā trasē dod ļoti daudzas sekundes. Starpība ir tajā, ka ja no 10 sekundēm pirmās 8 var atrast salīdzinoši viegli, tad uz pēdējām 2 sekundēm tiek tērēti miljoni un attīstīti sīkumi, ko skatītājs pat nepamana.
    Turklāt šī mašīna ir ļoti skaista, varbūt vienīgi klasiskās Porsche lampas neiet kopā.

   • ..nu pat ja tās ir sekundes, ne sekundes simtdaļas, tad nu varētu ietaupīt vairākus miljonus uz tām divām sekundēm katrs , toties izražot skaistus bolīdus 😀 …tas tā – pus pa jokam….