Pēc saceltās jezgas ap neizdevušos kvalifikācijas formātu pēc Austrālijas GP izcīņas, tika paziņots, ka jau Bahreinā fani varēs vērot braucēju starta vietas noskaidrošanu pēc jau ierastām metodēm. Tomēr šis lēmums nav saņēmis vienbalsīgu atbalstu, kas nozīmē, ka 2. aprīlī Bahreinā redzēsim formātu, kas paredz lēnākā braucēja atsijāšanu ik pēc 90 sekundēm. Bernijs Eklstons ir pārliecināts, ka, neraugoties uz Austrālijas fiasko, formāts ir glābjams un, kā jau visiem jauninājumiem, tā pilnvērtīgai darbībai nepieciešams laiks.

“Pirelli” paziņojusi riepu sastāvus tuvākajām sacīkstēm. Bahreinā un Ķīnā tāpat kā Austrālijā tiks izmantotas vidējās, mīkstās un supermīkstās riepas, Spānijā paredzēti 3 cietākie riepu sastāvi, bet šīs sezonas jaunievedums – ultramīkstās riepas – savu debiju piedzīvos šaurajās Monako ielās. Trīs mīkstākie riepu sastāvi būs pieejami arī tam sekojošajā Kanādas GP, bet Azerbaidžānā būs pieejamas tās pašas riepas, kas sezonas pirmajos posmos.

“F1LV

Kimi Raikonens, neraugoties uz problēmām ar turbīnu, kas lika izstāties no Austrālijas GP izcīņas, iztiks bez dzinēja nomaiņas, kas palielinātu varbūtību saņemt sodu sezonas beigās. Tiesa gan, turbīna smaiņa ir neizbēgama. Tikmēr “McLaren” braucējs Fernando Alonso Bahreinā izmantos jaunu “Honda” dzinēju. Japāņu kompānija gan vēl nav zaudējusi cerības izmantot kādu detaļu no jaudas agregāta, ko Alonso lietoja Austrālijas GP avārijas brīdī.

5 KOMENTĀRI

  1. ..es tak teicu – sakarā ar formātu – kas gan tos pilotus klausīsies?? ..un kur nu vēl fanus, kurus lielās galvas uzskata tikai par tādiem pamuļķīšiem – materiālu , kurš ienes naudu….tam visam apakšā slēpjas daudz lielāki plāni…daaaaaudz lielāki…..

  2. …lēmums nav saņēmis vienbalsīgu atbalstu… Kā tad – Bernijs un vēl daži viņam līdz nāvei uzticamo sirmgalvju viesiem parādīs, kurš te ir saimnieks.
    Pa jokam atļaušos izvirzīt nelielu sazvērestības teoriju, ka Bahreinā 3. kvalifikācijas kārta vairs neizgāzīsies – būs panākta slepena vienošanās ar dažu vadošo komandu vadību par pilotu sūtīšanu trasē līdz pēdējai minūtei… 😀

  3. …….vispār jau joks neskan nemaz tik nereāls….tā jau ir tā pati pieeja – politkorektā veidā aizvērt mutes tiem , kam vajag un panākt vienošanos…..nemaz nebrīnītos par Tavu teoriju….