IndyCar čempionāta šīs sezonas otrajā posmā Fīniksā pie panākuma ticis pagājušā gada čempions Skots Diksons, kuram gan pamatīgi paveicās, jo “Penske” komandas braucējiem Elio Kastronevesam un Huanam Pablo Montoijam nācās doties boksos no līderpozīcijas ar cauru riepu. Sacīkšu pirmajā daļā Diksons atradās aiz komandas biedra Tonija Kanāna, tomēr spēja viņam tikt garām boksu apmeklējumu laikā. Sacīkstes beidzās zem dzeltenajiem karogiem, jo divus apļus pirms finiša avāriju piedzīvoja sacīkšu debitants Aleksandrs Rosi. Kopā ar Diksonu uz goda pjedestāla kāpa Simons Padženo (Simon Pagenaud) un Vils Pauerss, kurš izlaida sezonas pirmo posmu. Kopvērtējumā vadībā atrodas Padženo, kurš bija otrais arī Santpītersburgā, par četriem punktiem apsteidzot Diksonu, bet vēl par 5 punktiem atpaliek Montoija. Atbalsta sērijās Indy Lights uzvarēja kopvērtējuma līderis Kails Kaisers. Nākamais posms 17. aprīlī notiks Longbīčā. Sacīkšu rezultāti ŠEIT.

Pretēji pēdējām divām WTCC sezonām, kas sākās ar “Citroen” dominanci, Pola Rikāra trasē ar uzvaru čempionātu uzsāka pieredzējušais “Honda” komandas braucējs Roberts Hafs, kurš veica lielisku startu, bet otro vietu izcīnīja marokānietis Medi Benani, kurš pārstāv Sebastiana Lēba komandu un izmanto “Citroen” mašīnas. Pagājušā gada čempions Lopess palika sestais, bet viņa komandas biedrs Ivans Mellers veica pāragru startu un palika bez punktiem. Otrajā braucienā pole position īpašnieks Hosē Marija Lopess nosargāja uzvaru, tikai par 0.3 sekundēm pieveicot Tjago Monteiro, kamēr pirmā brauciena uzvarētājs Hafs palika sestais. Kopvērtējumā vadību ar 38 punktiem ieguvis Lopess, Monteiro kontā 34 punkti, bet Hafs atpaliek par vienu punktu. Norberts Mišeliss abos braucienos kāpa uz zemākā goda pjedestāla pakāpiena un Francijā guva 30 punktu. Nākamais posms 17. aprīlī notiks Slovākijā. Sacīkšu rezultāti: 1. brauciens un 2. brauciens.

Lai gan atšķirībā no pagājušās sezonas pēdējiem Eiropas F3 čempionāta posmiem, šoreiz Haraldu Šlēgelmilhu piedalāmies neredzējām, tomēr tas uzsācies ar cita Baltijas sportista Ralfa Ārona līdzdalību, kurš pērn kļuva par Itālijas F4 čempionu. Igaunis sezonas pirmajā posmā sasniedza divas 7. vietas, bet vienā braucienā nesasniedza finišu. Viņš pārstāv “Prema Powerteam” komandu, kas Pola Rikāra trasē demonstrēja atzīstamu sniegumu – kanādietis Lenss Strols uzvarēja 1. braucienu, Maksimilians Ginters – 3. braucienu, bet ceturtais komandas pārstāvis Niks Kasidijs visos 3 braucienos ieņēma otro vietu, tādējādi nodrošinot drošu pārsvaru čempionāta kopvērtējumā. Vienīgi otrajā braucienā, kas sākās ar pamatīgu avāriju startā, uzvaru spēja izcīnīt “Van Amersfoort Racing” braucējs Kalums Ilots (Callum Ilott), kurš startē vienā komandā ar leģendārā inženiera Adriana Ņūvija dēlu Harisonu, kurš gan augstāk par 9. vietu pirmajā braucienā nespēja tikt. Bez punktiem palika Nelsona Pikē dēls Pedro. Sezonas otrais posms pēc 3 nedēļām notiks Ungārijā. Sacīkšu rezultāti: 1. brauciens, 2. brauciens un 3. brauciens.