Luiss Hamiltons uzskata, ka neviens braucējs nestrādā tik cītīgi kā viņš F1 brenda popularizēšanā pasaulē. 31 gadu vecais sportists atzinis, ka apmeklē vairāk pasākumu, kā visi pārējie braucēji kopā, lai gan tas neesot viņa pienākums un viņš nejūtoties, ka būtu F1 ko parādā. Hamiltons arī uzsvēris, ka ļoti mīl šo sporta veidu, neraugoties uz to, ka tas pamatā tomēr esot bizness, kur braucējiem ir maz teikšanas.

Vakardien tika pasniegtas ikgadējās Laureus pasaules gada balvas sportā. Starp nominantiem gada sportista balvai bija arī Hamiltons, tomēr balvu ieguva tenisists Novaks Džokovičs. Tomēr balvu par mūža ieguldījumu saņēma cits trīskārtējais F1 čempions – Nikijs Lauda. Viņš kļuva par pirmo autosportistu, kas saņēmis šo balvu. Tā tiek pasniegta kopš 2000. gada, bet ne katru gadu. Lauda kļuvis par 13. sportistu, kas saņēmis šo prestižo apbalvojumu.

“F1LV

“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs ir pārliecināts, ka konkurētspējas izlīdzināšanās un jaunie riepu noteikumi ir padarījuši sacīkstes krietni aizraujošākas, tādēļ nav nekāda iemesla veikt izmaiņas F1 tehniskajos noteikumos. Lai gan, šķiet loģiski, ka ar šādiem paziņojumiem nāk klajā spēcīgākās komandas vadītājs, tomēr Volfs atzīst, ka tā nebūt nav, jo tieši tas, ka noteikumi nav mainījušies ļāvis konkurentiem novērst trūkumus un izlīdzināt spēku samērus. Kā zināms, viena no galvenajām izmaiņām varētu būt lielāks piespiedējspēks, kas, iespējams, samazinās iespēju braucējiem apdzīt konkurentus trasē.

Publicētas riepu izvēles Krievijas GP izcīņai. Neraugoties uz to, ka asfalts ir tik augstas kvalitātes, ka Soču trasē pat supermīkstās riepas nedilst pārāk strauji, “Pirelli” vēl nepiedāvā ultramīkstās riepas, taču pieprasījums pēc supermīkstajām ir graujošs. Papildus obligātajam 1 komplektam no katra sastāva, tikai “Manor” braucēji izmantos vēl vienu vidējo riepu komplektu. Visradikālākā stratēģija “Red Bull” un “Haas”, kuri izmantos 10 supermīksto un tikai 2 mīksto riepu komplektus. Tikmēr “Ferrari” izvēlējušies par 2 komplektiem mazāk supermīksto (un 2 komplektiem vairāk mīksto) riepu kā galvenie konkurenti “Mercedes”. Visas komandas izvēlējušās vienādu skaitu katra komplekta riepu abiem braucējiem.

CgZ0WzDWEAAZeoU

4 KOMENTĀRI