Manor” komandai būs jādodas uz tiesu, lai tiktu skaidrībā par “Marussia” nosaukuma izmantošanas legalitāti 2015.gada sezonā. Jāatgādina, ka “Manor” komandai pērn bija jāpatur “Marussia” nosaukums, lai pretendētu uz FOM naudas prēmijām, kuras nosaukuma maiņas gadījumā nav iespējams saņemt. Tomēr, kā izrādās, tad sākotnējā vienošanās ar “Marussia” paredzēja šī nosaukuma izmantošanu tikai līdz 2014.gada izskaiņai. Tieši par šo punktu arī ir iesniegta prasība tiesā. Vienīgā mistērija šajā lietā ir prasītāja identitāte, jo “Marussia Motors” kā ražotājs vairs nepastāv kopš 2014.gada sezonas.

VandurnsSuperFormulaMugenStofels Vandūrns ir atgriezies Japānā, kur šajā nedēļas nogalē viņš aizvadīs pirmo Super Formula čempionāta posmu. Pats beļģis atzina, ka pēc debijas F1 Bahreinas posmā tagad Japānā viņš piesaista krietni lielāku uzmanību no masu medijiem un līdzjutējiem. Turklāt Vandūrns atzina, ka Super Formula ir prasīgāka pret pilotu nekā Formula 1:

“Šī čempionāta līmenis ir ļoti augsts, jo mazākā kļūda noved pie nopietnām sekām. Es joprojām mēģinu aprast ar šo mašīnu. Tās aerodinamika ir efektīvāka par GP2 un pat par F1 aerodinamiku un tā rezultātā Super Formula ir prasīgāka pret pilotu fiziskajā jomā. Es jūtu, ka spēšu noslēpēt nopietnu lomu šī gada čempionātā, lai gan man nav uzstādīti konkrēti mērķi.”

Dr. Helmuts Marko ir devis līdz šim nopietnāko mājienu, ka nākamajā sezonā Makss Verstapens tiks pie vietas “Red Bull“ vadošajā komandā. Jau tika ziņots, ka Verstapena līgumā ir punkts, ka ļauj viņam uzskāt sarunas ar citām komandām, ja “Red Bull” uz 2017.gadu nenodrošina viņam vietu vadošajā vienībā. Gadījumā, ja Makss Verstapens tiks ‘paaugstināts amatā’, tad atpakaļ uz “Toro Rosso” visdrīzāk pārcelsies Daņils Kvjats, jo attiecībā uz Danielu Rikjardo “Red Bull” jau apstiprināja, ka viņš nav ‘brīvais aģents’. Helmuts Marko ir licis saprast, ka Verstapenu gaida nākotne “Red Bull“:

“Labākie piloti nekad nav pavadījuši vairāk par divām sezonām “Toro Rosso” pirms pāriet uz “Red Bull“. Un Verstapens ir izcili labs pilots.”