Šodien noslēdzās pasaules rallijkrosa čempionāta posms Hokenheimā, kur pie panākuma tika zviedru sportists Matiass Ekstrems. Jānim Baumanim līdz finālam neizdevās tikt, bet jau vakar sacensības beidzās Reinim Nitišam.

Finālā nācās iztikt bez visu laiku pānākumiem bagātākā WRC braucēja Sebastiana Lēba, kurš savā pusfināla braucienā palika 4. vietā, aizvadot aizraujošu cīņu ar Žanī, Bakerudu un Larsonu, kurš izrādījās labākais šai grupā, apdzenot 3 konkurentus viena apļa laikā, kamēr “EKS Audi” pārstāvji Heikinens un Ekstrems pārliecinoši atradās vadošajās pozīcijās.

Savu pusfinālu no pirmās rindas startējušais Baumanis uzsāka veiksmīgi, iekārtojoties aiz Kristofersona un Solberga. Caura riepa pievīla brauciena līderi, bet aiz Solberga cīņa saasinājās, ko lieliski izmantoja Dorāns, vēlāk arī panākot Solbergu un tiekot viņam garām. Tikmēr Baumanis nespēja izvairīties no sadursmes ar Kristofersonu, kā rezultātā abi palika ārpus fināla, tajā ļaujot tikt Kenam Blokam, kurš pusfinālā iekļuva tikai pēc Hansena diskvalifikācijas.

Dorānam neizdevās izmantot izdevīgo pozīciju finālā, kur viņam startā garām tika Ekstrems un Bloks, kurš atradās cieši aiz “EKS Audi” sportista. Solberga kļūdas liedza “Citroen” pārstāvim tikt uz goda pjedestāla, taču tas varēja beigties arī sliktāk pēc saskares ar trases nožogojumu. Lielisks džokera aplis atnesa uzvaru Ekstremam, bet viņa komandas biedrs Heikinens noturēja “Hoonigan” braucēju Bloku aiz sevis.

Līdz ar to kopvērtējumā pirmo pozīciju šobrīd dala abu pirmo posmu uzvarētāji Solbergs un Ekstrems, bet Baumanis un Nitišs atrodas tuvu labāko desmitniekam. Jau nākamnedēļ čempionāts turpināsies Beļģijā.

rxhokfull

kopvvv

2 KOMENTĀRI

  1. Lieliska gonka! Emocijas kā hokejā 😀 Tiešām žēl, ka Baumanim neizdevās tikt finālā…
    Šoreiz daži vārdi par tusiņu Best4sport TV ēterā – pašu sacīkšu komentētāji ir perfekti. Taču vecajam Timrotam gan vajadzētu saprast, ka viņš tajā studijas raidījumā ir vairāk nekā sviestaisns. Tas, ka džeks ir iedomīgs pamuļķis, zināma jau daudzus gadus, bet šī samocītā studija ir klasiska piemērs tam, kā labāk muti nevērt vaļā vispār… Viņam labāk iet ‘pajāt uz zebras’…