“Toro Rosso” komanda varētu kļūt par pirmo “Honda” dzinēju ražotāja klientu komandu, ziņo somu “Turun Sanomat”. Faenzas komandas interese par “Honda” dzinējiem esot bijusi vēl pirms 2015.gada sezonas, tomēr iepriekš “McLaren” boss Rons Deniss izmantojis līguma klauzulu un uzlicis veto jebkādām “Honda” aktivitātēm šajā jomā. Ņemot vērā jaunos dzinēju noteikumus visiem ražotājiem ir jāgarantē komandām iespēja saņemt klientu motorus. Šobrīd “Toro Rosso“ boss Francs Tosts vēlas noslēgt ar “Honda” trīs gadu līgumu (2017.-2020.) un arī japāņu kompānijas nostāja ir pretimnākoša.

Roberts Kubica varētu kļūt “Pirelli” riepu ražotāja testu pilots un attīstīt jaunās 2017.gadam paredzētās Formula 1 riepas. Nesen Fiorāno trasē Žans Ēriks Verņē ar 2014.gada “Ferrari” modeli veica nākamās sezonas riepas testus, bet vēl pirms tam ar šīm riepām un GP2 mašīnu Mudžello trasē testējās Pastors Maldonādo. Tagad šāds uzaicinājums aivadīt testus ir nosūtīts arī Robertam Kubicam, kurš šogad vairs neaizvada pilnu sezonu rallijā.

“F1LV

Uz Spānijas GP posmu “Manor” komanda ir sagatavojusi aerodinamikas uzlabojumus, kas pēc Paskāla Verleina vērtējuma varētu komandai ļaut pārspēt savus tuvākos konkurentus “Sauber” vienību, kurai savukārt uz Barselonas posmu būs uzlabojumi “Ferrari” dzinējā. Šobrīd tikai šīs divas komandas nav izcīnījušas punktus 2016.gada sezona. Tāpat Verleins paslavēja savu komandas biedru indonēzieti Rio Harjanto, kurš šogad četros posmos divas reizes ir pārspējis Verleinu.

8 KOMENTĀRI

  1. off track – labs pŗātuļojums par Bernardu Čārlzu Ekklstōnu un viņa iespējamiem pēctečiem(pēc tam kad viņam beidzot apniks spēlēties ar mašīnītēm apm 300 gadu vecumā) – pie viena izgaismojot viņa spožos talantus visādās jomās – pamācoša viela tiem kas domā ka mazais bosiņš sirgst ar vecuma plānprātību, lielummāniju un džonglē f1 kā pašam iepatīkas.