Fomula E Berlīnes ePrix rezultāti
V. Braucējs Komanda Rezultāts
1 SwitzerlandSébastien Buemi FranceDAMS 53:46.086
2 GermanyDaniel Abt GermanyTeam Abt +1.767
3 BrazilLucas di Grassi GermanyTeam Abt +2.381
4 FranceNicolas Prost FranceDAMS +3.328
5 FranceJean-Eric Vergne United KingdomVirgin Racing +4.927
6 NetherlandsRobin Frijns  Andretti +6.501
7 GermanyNick Heidfeld IndiaMahindra Racing +7.700
8 United KingdomMike Conway MonacoVenturi +8.305
9 SwitzerlandSimona de Silvestro  Andretti +12.473
10 FranceStéphane Sarrazin MonacoVenturi +13.241
11 United KingdomSam Bird United KingdomVirgin Racing +1 aplis
12 United KingdomOliver Turvey ChinaChina Racing +1 aplis
13 BrazilNelson Piquet Jr. ChinaChina Racing +1 aplis
14 ChinaMa Qing Hua JapanTeam Aguri +1 aplis
15 BrazilBruno Senna IndiaMahindra Racing +2 apļi
16 BelgiumJérôme d’Ambrosio United StatesDragon Racing +3 apļi
NK René Rast Team Aguri
NF Loic Duval Dragon Racing

“Renault e.dams” braucējs Sebastians Buemi izcīnījis uzvaru Formula E čempionāta sacīkstēs Berlīnē. Šveicietis kvalifikācijā piekāpās Žanam Ērikam Verņē, bet jau pirmajos apļos tika viņam garām, ne brīdi neradot šaubas par iespēju zaudēt vadošo pozīciju. Lai gan startā neviens braucējs neizstājās, Pikē, Tērvijam, Rastam un Bērdam tiesneši lika doties boksos, jo mašīnas bojājumi, varot apdraudēt citus braucējus. Līdz boksu apmeklējumam Verņē zaudēja pozīciju arī Abtam, bet pēc tā, nonāca arī aiz Prosta un Di Grassi, kurš trasē palika par 1 apli ilgāk. Pēdējos apļos pēc Duvāla avārijas trasē devās drošības mašīna. Tai dodoties malā, “Abt Schaeffler” komanda lika Danielam Abtam atdot savu otro pozīciju Di Grassi, tomēr vācietis ignorēja komandas norādījumus. Divus punktus par ātrāko apli saņēma Bruno Senna.

Lukass Di Grassi līdz ar to saglabā vadību čempionāta kopvērtējumā, tomēr viņa pārsvars pār Buemi pirms došanās uz Londonu, kur 2. un 3. jūlijā notiks sezonas pēdējie 2 posmi, sarucis līdz tikai vienam punktam. Trešajā vietā esošajam Bērdam iespēja iegūt titulu ir tikai gūstot hat trick abos posmos, pie nosacījuma, ka Di Grassi un Buemi punktus negūst. Komandu čempionātā “Renault e.dams” pārsvars pār “Abt Schaeffler” ir 11 punkti. Abas komandas paguvušas apstiprināt esošos braucējus startam arī nākamsezon.

Lielisku nedēļas nogali F3 Eiropas čempionātā aizvadījis “Williams” komandas jauno braucēju programmas pārstāvis Lenss Strols, kurš sacīkstēs Spīlbergā izcīnījis divas uzvaras, bet pirmajā braucienā, kuru aizēnoja ķīnieša Li briesmīgā avārija, kanādietis piekāpās vienīgi Kalumam Ilotam, kurš līdz ar to pakāpies uz 2. pozīciju kopvērtējumā, apdzenot Maksu Ginteru, kurš izcīnīja pole position pirmajam braucienam, bet zaudēja savu rezultātu dzelteno karogu ignorēšanas dēļ. Sacīkšu rezultāti: 1. brauciens, 2. brauciens, 3. brauciens, kopvērtējums.

Formula V8 3.5 sērijās Beļģijā braucējiem nācās cīnīties ne tikai ar konkurentiem, bet arī lietu un slapjo Spa trasi. Metjū Vaksivjere izcīnīja pole position pirmajam braucienam, bet saņēma diskvalifikāciju, jo mašīna neatbilda tehniskajiem noteikumiem. Jegoram Orudževam izdevās nosargāt uzvaru no Dilmana  uzbrukumiem. Krievs izstājās otrajā braucienā, kur līdz finišam tika vien 10 no 15 pilotiem. Uzvara Vaksivjerem, uz goda pjedestāla kāpa arī Dilmans, kura pārsvars pār Deletrazu sasniedzis 35 punktus, kā arī Alfonso Seliss. Sacīkšu rezultāti, kopvērtējums.