Aizvadītajā nedēļas nogalē rallijkrosa dzimtenē Lielbritānijā aizvadīts kārtējais pasaules čempionāta posms. Peters Solbergs pārliecinoši dominēja kvalifikācijā, izcīnot uzvaru 3 no 4 braucieniem. Viņa cīņubiedru no WRC laikiem Sebastianu Lēbu vajāja problēmas, kā rezultātā francūzis tikai par mata tiesu tika uz pusfinālu, tomēr fināls nebija sasniedzams. To no pirmās starta rindas uzsāka abi šīs sezonas favorīti Solbergs un Ekstrems, kurš džokera aplī devās jau fināla 1. aplī un pārspēja Solbergu, aiz kura finišēja brāļi Hanseni, Baumaņa komandas biedrs Timerzjanovs un kvalifikācijas 2. vietas ieguvējs Andreass Bakeruds.

Latviešu duelī pārāks bija Jānis Baumanis, kuram pirmā diena nebija viegla – caura riepa 1. braucienā, bet pusass defekts 2. kārtā. Lai gan otrās dienas rezultāti nebija pārāk iepriecinoši, tomēr Jānim kā pēdējam izdevās tikt pusfinālā, kur nefinišēja Kristofersons, bet pārspēts Lēbs, ar ko gan līdz finālam bija par maz. Baumanis šajā posmā ieguva 8 punktus, bet viņa brālis Artis izcīnīja 2. vietu S1600 klasē.

Reinis Nitišs pirmajā kārtā uzrādīja 13. labāko rezultātu, bet otrais brauciens iesākās ar sadursmi ar Niklasu Gronholmu. Par vainīgu tika atzīts jēkabpilietis un saņēma diskvalifikāciju, tādējādi pieliekot punktu cerībām uz augstvērtīgu rezultātu. Nitišs ar mašīnas darbību otrajā dienā bija apmierināts un pierādīja, ka bez avārijas būtu spējīgs cīnīties par pusfinālu.

Screenshot_31

 Screenshot_32

Screenshot_33