Nikijs Lauda paziņojis, ka pēc avārijas Eiropas GP kvalifikācijā, kas liedza Luisam Hamiltonam iesaistīties cīņā par uzvaru, britu braucējs esot bijis tik nikns, ka pat izārdījis savu privāto istabu “Mercedes” komandas telpās. Lauda arī piebildis, ka Hamiltons esot melojis komandai par viņa attiecībām ar komandas biedru Niko Rosbergu pirms Austrijas GP izcīņas, ziņojot, ka viss esot kārtībā, lai gan patiesībā abu starpā valda pamatīga spriedze, kas noveda pie avārijas sacīkšu pēdējā aplī.

“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs paziņojis, ka tuvāko dienu laikā tiks izlemts par komandas pavēļu piešķiršanu, lai neatkārtotu vēl kādu avāriju komandas biedru starpā, tomēr Volfa viedoklim nepiekrīt Hamiltons, uzsverot, ka ir sacīkšu braucējs un viņš F1 atrodas, lai sacenstos, kamēr komandu pavēles šo iespēju cīnīties pilnībā izslēdz. Neizpratnē par Volfa izteikumiem ir arī “Red Bull” vadītājs Kristians Horners, kurš gan pats nereti pielietoja pavēles, kad komandā brauca Fetels un Vēbers.

Nākamajā nedēļā otrdien un trešdien pēc Lielbritānijas GP izcīņas notiks divu dienu testu sesija, kurā vairākas komandas izmantos savus rezerves braucējus. “Haas” sastāvā brauks 18 gadus vecais Santino Feruči, kurš šogad startē GP3 čempionātā, kamēr “Force India” savu formulu uzticēs septiņpadsmitgadīgajam krievam Ņikitam Mazjopinam. Tikmēr “Sauber” nometnē viss nav tik spīdoši un finansiālu problēmu dēļ Monišas Kaltenbornas vadītā komanda testos nepiedalīsies.

16 KOMENTĀRI

 1. Laudas frāze ‘par melošanu’ no HAM puses, angliski (kamēr oriģināls, visticamāk, bija austrīķeru dialektā (pat ne hochdoičā)) tiek atstāstīta šādi:

  “You can rely upon it, he is not a peace maker”.

  varbūt bijusi arī kāda cita frāze nesenajā Laudas atklāsmē, kas zin..

 2. obanā.. 😀

  Mercedes has now issued a statement on Lauda’s behalf that reads: “Following his appearance on a television discussion show on Servus TV recorded prior to last weekend’s Austrian GP, Niki Lauda would like to set the record straight and state the following:

  “Lewis Hamilton did not in any way damage a hotel room or his private driver room at the circuit during the race weekend in Baku; and

  “Lewis Hamilton did not lie about his relationship with team-mate Nico Rosberg.

  “Niki regrets any misunderstanding caused by comments that have been blown wildly out of proportion compared with the casual context in which they were made.”

  avots – autosport.com

  P.S. šķiet skaidris, kamdēļ 4.jūlija pārraides ieraksta nav Servus TV arhīvā 😉

 3. Hamim tā pat jāturpina braukt nerespektējot to pusvācieti Nikolaju kurš māk braukt tikai tad ja startē no PP ,bet komandas biedram nobrūk mašīna.
  Arī Wolfam derētu sen saprast,ka jāstrādā uz perspektīvāko pilotu(HAM)-redz kas notiek ja mēģina aiz olām izvilkt švakāko no diviem.

  p.s. vēl trīs mora uzvaras pēc kārtas un Nikolajs atkal izlaidīs gaisu kā vecs pūpēdis.

  • var jau tā darīt, tikai – kad sanāks tādi vai citādi tūdi pašam (un tādi noteikti sanāks), tad nevaj’ga ieslēgt režīmu ‘because I’m black’ 😛

   ir jau bijuši precedenti, un mora fanu pulku tie noteikti nevairoja 😉

 4. ….ahhahh 😀 …izsmējos no sirds par šo komandu ,,aizkulišpolitiku,, 😀 …katrs velk deķi uz savu pusi… Horners dod pamatīgāko humora devu ar savu krāgas pārsviešanu uz citu pusi..kurš nu būtu vislabāk pazīstams ar komandu pavēlēm 😀 …aaaak vai …viss tik paredzami un pašsaprotami..nekas no šī te jau sen nepārsteidz…cirks… superstārs pret pusvācieti…katram savi tarakāni galvā…. ākstu pasākums…