Formula 1 kalendārs arī nākamajā sezonā pāklāsies ar Lemānas 24 stundu sacīksti, ja tiks apstiprināta esošā kalendāra versija, kura jau šonedēļ tika piedāvāta komandām.

Datums Posms
26.marts Austrālija 
2.aprīlis Ķīna 
16.aprīlis Bahreina 
30.aprīlis Krievija 
14.maijs Spānija 
28.maijs Monako 
11.jūnijs Kanāda 
18.jūnijs Azerbaidžāna 
2.jūlijs Austrija 
9.jūlijs Lielbritānija 
23.jūlijs Ungārija 
30.jūlijs Vācija 
27.augusts Beļģija 
3.septembris Itālija 
17.septembris Singapūra 
1.oktobris Malaizija 
8.oktobris Japāna 
22.oktobris ASV 
29.oktobris Meksika 
12.novembris Brazīlija 
26.novembris Abū Dabī 

FIA jau pirms pāris mēnešiem apstiprināja, ka 2017.gadā Lemānas 24 stundu sacīkste risināsies 17.-18.jūnijā, lai dotu laiku F1 kalendāra veidotājiem pielāgoties. Tomēr kalendāra pirmā versijā, kuru redzējuši komandu pārstāvji, atkal Lemānas nedēļas nogalē ir plānots Baku posms Azerbaidžānā.

Lai gan pirmā kalendāra versija vēl var tikt mainīta pirms šī mēneša beigās FIA tiks iesniegts provizoriskais kalendārs, komandām tas tiek piedāvāts, lai būtu iespēja plānot nākamā gada ceļojumus. Tā piemēram, atklāšanas posms Austrālijas GP tiek plānots uz 26.martu. Ja tas paliek spēkā, tad attiecīgi abas ziemas testu sesijas visdrīzāk notiks no 27.februāra-2.martam un no 7.-10.martam. Testu trases gan vēl nav apstiprinātas, tomēr gandrīz droši vismaz otrajā testu sesijā tā būs Barselonas trase.

Kopumā 2017.gada kalendāra pirmā versija ir ļoti līdzīga šim gadam – tajā joprojām ir Vācijas, Kanādas un Brazīlijas GP posmi, lai gan pastāv neskaidrība par to nākotni kalendārā.

1 KOMENTĀRS