Šajā nedēļas nogalē 17. un 18. septembrī Latvijas autošosejas braucējs Haralds Šlēgelmilhs startēs Lamborghini Blancpain Super Trofeo (LBST) Eiropas čempionāta priekšpēdējā posmā, kas norisināsies Vācijā, Nurburgringas trasē. Kā ierasts, posma ietvaros tiks aizvadīti divi sacensību braucieni, taču šoreiz Latvijas autosportists tos aizvadīs ar jaunu sacīkšu auto, informē sportista preses dienests.

Regulārā LBST sezona tuvojas noslēgumam, un pirms piektā čempionāta posma Nurburgringā Haralds Šlēgelmilhs PRO braucēju kopvērtējuma tabulā ieņem dalītu trešo vietu ar horvātu braucēju Martinu Kodricu (69 punkti), otro vietu ieņem itālis Vito Postiglione (79 punkti), bet sezonas līdera pozīcijā vēl joprojām atrodas dānis Deniss Linds (88 punkti).

hs_lambo-2016_2Pirms sacensībām ar komandu Artline Team Georgia esam aizvadījuši testus Vācijā. Tur šoreiz galvenā loma bija komandas jaunajai sacīkšu automašīnai. Testos viss noritēja nevainojami. Domāju, ka Nurburgringai būsim labi sagatavojušies. Esmu pateicīgs komandai par sniegto iespēju šajās sacensībās startēt ar jaunu automašīnu! Šobrīd situācija kopvērtējuma tabulā ir saspringta. Būtisks ir katrs punkts, tāpēc domāju, ka jaunais auto noteikti nāks par labu,stāsta Šlēgelmilhs. 

Nurburgringas posma sacensību pirmā brauciena starts paredzēts 17. septembrī pulksten 16:10, bet otrais brauciens 18.septembrī 11:55 pēc Latvijas laika. Abiem sacensību braucieniem tiešraidē būs iespējams sekot līdzi internetā: http://squadracorse.lamborghini.com/live-streaming.

Detalizētāka informācija par Haralda Šlēgelmilha gaitām sacensību nedēļas nogalē Nurburgringā būs pieejama Facebook profilā: https://www.facebook.com/haraldracing/

5 KOMENTĀRI

  1. Otrajā (svētdienas) braucienā, pēc texta, ir nepaveicies ar atpalicēju trafiku un pitstopiem.. – http://squadracorse.lamborghini.com/blog/news/first-win-martin-kodric-lamborghini-blancpain-super-trofeo-europe-nurburgring

    6-dien arī bija viens saspringts moments, kad 2. vietas turētājs Spinelli (apmēram 2/3 no sacīkstes) bija pavisam klāt, dažos līkumos pat blakus. Pēc tā mēģinājuma gan nomierinājās, un Haralds atkal attālinājās drošā distancē.