Francūzis Simons Padženo izcīnījis pirmo titulu savā sešas sezonas garajā IndyCar karjerā, pārliecinoši triumfējot sezonas noslēdzošajā posmā Sonomā, kamēr viņa galvenais konkurents cīņā par čempiona titulu Vils Pauerss izstājās sajūga defekta dēļ. Pirmo pozīciju Padženo nodeva konkurentu rokās tikai pēc boksu apmeklējumiem, tomēr neilgi pirms finiša viņa pozīciju apdraudēja Greiems Reihals, tomēr Padženo savu pozīciju ne tikai noturēja, bet arī izveidoja nelielu handikapu. Trešo vietu izcīnīja Huans Pablo Montoija, kurš sezonu kopvērtējumā noslēdz 8. pozīcijā.

REZULTĀTI

Pārliecinošo uzvaras gājienu pasaules izturības sacīkšu čempionātā turpina demonstrēt “Porsche” vienība ar Marku Vēberu, Brendanu Hārtliju un Timo Bernāru, kuri izcīnījuši uzvaru 6 stundu sacīkstēs Ostinā, neraugoties uz pārliecinošo “Audi” rūpnīcas sniegumu sacīkšu pirmajā daļā, tomēr Trelujērs nesadalīja trasi ar lēnāk braucošo “Ford” ekipāžu un bija spiests zaudēt daudz laika, kamēr otrai ekipāžai nācās saskarties ar elektrības problēmām, kas gan tika likvidētas un finišu Duvāla / Džarvisa / Di Grassi ekipāža sasniedza otrajā vietā. Trešā vieta tika “Toyota” komandai, kas pārspēja čempionāta līderus Lību / Janī / Dimā no “Porsche”. GT klasē uzvaru izcīnīja “Aston Martin” ekipāža Tīms / Sorensens.

REZULTĀTI

NASCAR čempionātā uzsāktas cīņas par čempiona titulu. Tām sezonas pirmajos 26 posmos kvalificējās visi 13 braucēji, kas šogad guvuši uzvaras, kā arī trīs vadošie kopvērtējuma braucēji  no pārējiem. Čikagolendas spīdvejā pie uzvaras ticis Martins Truekss, kurš šogad jau vairākkārt demonstrējis spožu sniegumu, tomēr nereti veiksmes trūkums liedzis sasniegt cerēto. Trijniekā iekļuva arī Džoijs Logano, kā arī šīs sezonas debitants Čeiss Eliots. Čempiona tituls tiks noskaidrots 20. novembrī.

REZULTĀTI