“Mercedes” komandas braucējiem nedēļas nogale ir īpaši saspringta – cīņa par čempiona titulu, pienākumi trasē, neskaitāmas intervijas, turklāt papildus tam vēl īpaši rīkotas komandas preses konferences. Tā vietā, lai atbildētu uz žurnālistu jautājumiem, trīskārtējais pasaules čempions Luiss Hamiltons ņēma vadības grožus savās rokās un uzreiz norādīja, ka negrasās atbildēt uz žurnālistu jautājumiem, tā vietā izskaidroja savu uzvedību FIA rīkotajā preses konferencē, kur Hamiltons vairāk uzmanības veltīja savā telefonā ielādētajai lietotnei SnapChat kā notikumiem telpā.

“Šeit noteikti sēž daudzi, kas vienmēr ir bijuši ļoti atbalstoši. Domājams, jūs paši ziniet, kuri tie ir. Diemžēl, ir arī tādi, kas cenšas gūt personisku labumu no dažādām situācijām. Ceturtdiena tika uzsākta ļoti brīvā gaisotnē, tādēļ vēlos norādīt, ka, ja kāds no jums jūtas aizvainots, tāds galīgi nebija mans mērķis. Es vienkārši centos piepildīt savu laiku pēc iespējas jautrāk. Bet visnekaunīgākais, manuprāt, bija tas, ko pēc preses konferences varēja lasīt par mani laikrakstos visā pasaulē. Es saprotu, ka pie tā nav vainīgi visi klātesošie, un saprotu, ka mans lēmums ietekmēs arī viņus, bet es neplānoju šeit sēdēt un turpināt tērēt laiku tādām muļķībām. Atvainojos, un ceru, ka izbaudīsiet atlikušo nedēļas nogali!”

Pēc sava paziņojuma izteikšanas Hamiltons piecēlās un pameta “Mercedes” rīkoto preses konferenci. Papildus kritiku Hamiltona virzienā veltījis Estebans Gutjeress, ar kuru Hamiltonam jau Ungārijas GP sanāca skarbāka vārdu un žestu apmaiņa, kad meksikānis nelaida garām Hamiltonu, kurš “Haas” braucēju bija noķēris pa apli. Šoreiz Gutjeress skaidro, ka Hamiltons viņu esot sabremzējis iesildīšanās aplī, kā dēļ lidojošais aplis pēdējā kārtā bija jāuzsāk vēsākām riepām, kas liedza pacīnīties par augstākām vietām. Gutjeresa kritikai pievienojies arī komandas vadītājs Gustavs Steiners, norādot, ka “Mercedes” braucēju paātrināšanās un palēnināšanās iesildīšanās apļos esot pārāk svārstīga un bīstama.

VIDEO: Ieskats Japānas GP ceturtdienas preses konferencē

Kā jūs vērtējat Luisa Hamiltona rīcību preses konferencēs ceturtdien un šodien? Izsaki savu viedokli komentāros!

1 KOMENTĀRS