Pasaulslavenās video spēļu frančīzes “Call of Duty” veidotāji savas spēles jaunākajā versijā iekļaus arī trīskārtējā F1 čempiona Luisa Hamiltona tēlu. Pats Hamiltons atzina, ka uzaudzis ar “Super Mario”, kā grafikas nebija īpaši augstā līmenī un norāda, ka ir pagodināts kļūt par daļu no šī projekta, jo bijis ieinteresēts “Call of Duty” jau vairākus gadus. Šo ceturtdien Hamiltonam nāksies piedalīties FIA rīkotajā preses konferencē pirms ASV Grand Prix izcīņas, neraugoties uz nesaskaņām ar medijiem Japānā.

“Haas” komandas īpašnieks Džīns Hāss paziņojis, ka jau tuvākajā laikā tiks izlemts, vai Estebans Gutjeress saglabās savu vietu komandā arī 2017. gadā. Amerikāņu komanda jau noslēgusi vienošanos ar Romēnu Grožānu, kurš sezonas pirmajos posmos pārsteidza daudzus līdzjutējus, izcīnot divas dienas braucēja balvas, kamēr Gutjeresam vēl punktus nav izdevies gūt, taču pēdējo posmu laikā meksikānis nereti ir priekšā savam komandas biedram. Sastāvu lems komandas vadība – Hāss, Džo Kusters un Gunters Steiners, kurš jau paguvis paziņot, ka labprāt redzētu sastāvā braucēju ar pieredzi nevis debitantu. Jau ilgāku laiku kā iespējamais aizstājējs tiek minēts šī gada GP3 čempionāta kopvērtējuma līderis Šarls Leklerks.

“Pirelli” izplatījusi Meksikas GP riepu sastāvu izvēles. No pieejamajiem vidējas cietības, mīksto un supermīksto riepu sastāviem lielākā interese braucēju vidū ir par mīkstāko sastāvu, tomēr tā kā vadošie braucēji izvēlējušies vairākus vidējas cietības komplektus, skatītājus, iespējams, gaida dažādība sacīkšu stratēģiju izvēlē. Interesanti, ka “Mercedes” braucēji ir vienīgie, kas izvēlējušies tikai piecus supermīksto riepu komplektus, turklāt abu braucēju izvēles cietāko sastāvu sadalījumā nedaudz atšķiras.

f1-mexican-gp-2016-1476780291