“Renault” komanda apstiprinājusi, ka tās braucējs Džolions Palmers noslēdzis līgumu ar Enstounā bāzēto vienību uz 2017. gada sezonu, tādējādi pieliekot punktu mēnešiem ilgajām spekulācijām par komandas sastāvu. Kā jau ziņojām pirms nepilna mēneša, otru pamatsastāva vietām ieņems līdzšinējais “Force India” braucējs Niko Hilkenbergs.

Par vienu no izšķirošajiem mirkļiem braucēju sastāva izvēlē kļuva šodien publicētā informācija par to, ka Kevins Magnusens sezonas izskaņā pārcelsies uz “Haas” komandu. Pēc neoficiālas informācijas tiek ziņots, ka Magnusens vēlējies ilgtermiņa līgumu, kamēr “Renault” piedāvājums bija uz vienu gadu. Tieši demonstrētais progress uz rezultātu attīstība pēdējos posmos esot palīdzējusi Palmeram nodrošināt sev darbavietu arī nākamajai sezonai.

Mums izdevās noslēgt labu līgumu ar Niko, bet, tā kā plānojam nākotnē kļūt par vienu no vadošajām komandām, ar vienu labu braucēju nepietiek. Ir jābūt iekšējai konkurencei, kas motivēs abus pilotus,” norāda “Renault” vienības vadītājs Frederiks Vasūrs. Sīkāka informācija par līguma detaļām pagaidām netiek atklāta.

Šai nedēļas nogalē notiekošajā Brazīlijas GP izcīņā pirmo treniņbraucienu laikā izdevība sevi pierādīt tiks dota komandas rezerves braucējam Sergejam Sirotkinam, kurš šosezon nespēja apliecināt savu favorīta statusu GP2 čempionātā. Visticamāk, Sirotkins ieņems Magnusena vietu.

7 KOMENTĀRI

  1. runā, ka uz 4-dienas preseni esot ielūgts pats Čārlijs W., komplektā ar HAM un VET. Pieņemu, ka iemesls ir ‘pī’ pa rādiņu. Jauki būtu, ja mazliet izskaidrotu arī “Quod licet Jovi, non licet bovi” demonstrāciju iepriekšējā GP, protams. Nu ka HAM var nobloķēt ripuļus, nogriezt apexu, un nekas, aber VES par itin līdzīgu izdarību saņem sodu no bargajiem taisnajiem soģiem.