FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Argentīnas posma pirmā diena tika noslēgta pāragri, jo virs Rozario trases sākās pamatīga vētra. Argentīnas RX sestdienā tika aizvadīta tikai pirmā kvalifikācijas kārta.

Mūsu sportisti Jānis Baumanis un Reinis Nitišs startēja pirmajā braucienā, kopā ar iepriekšējo divu sezonu pasaules čempionu Peteru Solbergu.

“F1LV

Startā vadībā izvirzījās norvēģis, un īsajā 4 apļu sacīkstē viņš arī guva uzvaru. Otro vietu ieguva Baumanis, un tas deva piekto labāko rezultātu pēc pirmās kvalifikācijas. Trešo vietu braucienā izcīnīja Nitišs, kuram gan starts nebija padevies, kā rezultātā, tikai 11. vieta pēc Q1.

Solbergs uzvarēja ne tikai savu braucienu, bet arī uzrādīja labāko laiku pirmajā kvalifikācijas kārtā. Otrais pirmo dienu noslēdza par šī gada čempionu jau kronētais Matiass Ekstrems, bet Johans Kristofersons bija trešais.

Rīt Rozario tiks aizvadītas atlikušās trīs kvalifikācijas kārtas, kā arī pusfināli un fināli, kuri tiešraidē būs vērojami Lattelecom televīzijas Best4Sport kanālā.

Laikapstākļi Rozario trasē
Laikapstākļi Rozario trasē