Abū Dabī GP kvalifikācijas uzvarētājs Luiss Hamiltons norāda, ka atrodas ļoti labā pozīcijā, gaidot rītdienas titulu izšķirošo braucienu. “Nedēļas nogale līdz šim bijusi lieliska. Mehāniķi paveica darbu godam. Pats varēju veikt pirmo līkumu mazliet tīrāk, tomēr visos apļos no mašīnas izspiedu maksimumu. Pēdējos posmos esmu paveicis maksimumu, līdz ar to varu justies apmierināts par sezonas beigām, neatkarīgi no rezultāta. 2007. gadā cīņu par titulu uzsāku no pole position bet zaudēju. Šoreiz jūtos pārliecināts un enerģijas pilns. Nespēju sagaidīt sacīkšu startu!

Neraugoties uz šķietami drošu otro vietu, ar savu sniegumu pilnībā nav apmierināts Hamiltona komandas biedrs Niko Rosbergs. “Es devos uz šejieni, lai izcīnītu uzvaru gan kvalifikācijā, gan sacīkstēs, līdz ar to ar paveikto neesmu sajūsmā. Luiss paveica lielisku darbu un šoreiz nebija noķerams. Mašīna ar katru apli jutās arvien labāk, tomēr ar to nepietika, tomēr rītdien joprojām mērķis nemainīgs – uzvara sacīkstēs.” Vācietis norāda, ka šobrīd cenšas nedomāt par čempionātu un Abū Dabī GP cenšas uztvert kā parastu nedēļas nogali.

“F1LV

Par “Mercedes” galvenajiem konkurentiem cīņā par uzvaru, visticamāk, kļūs “Red Bull” braucēji, kuri otro kvalifikācijas kārtu veica ar supermīkstajām riepām, ar kurām nāksies uzsākt arī sacīkstes, tādējādi jau no paša starta izvēloties atšķirīgu riepu stratēģiju. Komandas vadītājs Kristians Horners norāda, ka šī ideja nebija riskanta, jo konkurētspēja bija vairāk kā pietiekama, lai iekļūtu trešajā kārtā. Horners norāda, ka “Mercedes” nenoliedzami ir ātrāki, tomēr labs starts, stratēģiskās atšķirības un titula pretendentu savstarpējo rēķinu kārtošana var pavērt iespēju Rikjardo vai Verstapenam, kurš savā izšķirošajā aplī 11. līkumā pieļāva kļūdu un startēs sestais, lai gan līdz tam demonstrēja ļoti cienījamu ātrumu.