Abū Dabī GP izcīņai tuvojoties, aizvadīti pēdējie treniņbraucieni pirms kvalifikācijas braucieniem. Tajos labāko rezultātu uzrādīja “Ferrari” braucējs Sebastians Fetels, kurš pēdējās minūtēs no pirmās vietas nobīdīja abus čempiona titula pretendentus Luisu Hamiltonu un Niko Rosbergu, kurš savam komandas biedram piekāpās par 0.1 sekundi.

Tieši “Ferrari” un “Red Bull” braucēji atradās rezultātu tabulas augšgalā lielāko daļu sesijas līdz “Mercedes” braucēji trasē devās ar ultramīkstajām riepām. Pēdējās minūtēs gan Hamiltons ar Rosbergu trasē pavadīja vien dažus apļus. Arī Verstapenam un Raikonenam izdevās apsteigt šīs sezonas ātrākās komandas braucējus, līdz ar to labāko piecinieks iekļāvās 0.4 sekunžu robežās.

“F1LV

Lai gan izdevās izvairīties no nopietniem negadījumiem, dzelteno karogu fāzi izraisīja Karloss Sainss, kurš izslīdēja, tomēr izvairījās no nopietnām sekām plašo drošības joslu dēļ. Ar līdzīgām problēmām sesijas noslēgumā saskārās Felipe Masa, kurš Apvienatajos Arābu Emirātos aizvada karjeras pēdējo Grand Prix izcīņu.

Kvalifikācijas sākums pl. 15:00 pēc Latvijas laika.

cylxayexeaeeapq