Iespējamība, ka Valteri Botass kļūs par Luisa Hamiltona komandas biedru 2017.gada sezonā kļūst aizvien lielāka, jo “Autosport” ziņo, ka īsi pirms Ziemassvētkiem soms ir apmeklējis “Mercedes” komandas fabriku.

Pēc neoficiālas informācijas Botass jau izmēģināja 2017.gada “Mercedes” modeļa kokpitu, lai sāktu sēdekļa piemērīšanu, bet vēlāk somu pilotam bija sapulce ar sacīkšu inženieriem, ar kuriem viņam nāksies strādāt jaunajā sezonā. Pagaidām gan nav skaidrs vai tika parakstīts arī līgums.

Jau ziņojām, ka Felipe Masa ir piekritis atgriezties no sava atvaļinājuma un atkal ieņemt vietu “Williams” komandā, kas līdz ar to bija gatava par pagaidām nepubliskotu kompensāciju atlaist Botasu uz “Mercedes” vienību. Tiek ziņots, ka paralēli “Mercedes” ir fniša taisnē, lai vienotos ar “Sauber” vienību par Paskāla Verleina startu Šveices komandā 2017.gadā. Ja pieņemam, ka Botass, Masa un Verleins ieņems brīvās vietas attiecīgi “Mercedes”, “Williams” un “Sauber” komandās, vienīgās divas brīvās pilotu vietas uz 2017.gadu paliek “Manor” komandā.