Vēl pirms online prezentācijas sākuma “Mercedes” komanda savu jauno modeli W08 ‘izveda pastaigā’ Silverstonas trasē – Luiss Hamiltons veica vairākus izbraucienus, kas klasificējās zem atļautajiem ’filmēšanas’ apļiem.

Mercedes W08 Fotogalerija

Uzreiz var pamanīt, ka “Mercedes” jaunajm modelim ir krietni mazāka ‘haizivs spura’ nekā iepriekš redzētajam “Force India” modelim, tomēr ļoti iespējas uz oficiālo testu sākumu, šī detaļa tika mainīta. Arī priekšējais antispārns atšķiras no līdz šim redzētajiem – tas ir šaurāks un ar ieapaļu priekšējo daļu.

“F1LV

 Savukārt skatā no augšas ļoti labi redzams, cik kompakti “Mercedes” inženieriem ir izdevies ‘iepakot’ jaudas agregātu, dzesēšanas sistēmu un jo īpaši transmisijas sistēmu mašīnas aizmugurējā daļā. Tas jauno modeli ir padarījis īpaši slaidu un dos vēl lielākas priekšrocības aerodinamiskajā ziņā.

Prezentācijas interviju video

Jaunā “Mercedes” modeļa pilnais nosaukums ir “W08 EQ Power+”, kas tiek dots par godu kompānijas jaunajam ielas produktu brendam, kas apzīmē elektro-mobīļus. EQ, kas nozīmē “Electric Intelligence”, turpmāk tiks izmantots visiem jaunajiem “Mercedes-AMG” kompānijas sagatavotajiem hibrīdiem.

2 KOMENTĀRI

  1. Tā spura protams , pagaidām nav tik liela. bet nu kopskats ‘pabriesmīgs’ 🙂 Nesaprotamākā daļa ir tās daudzās (kādas četras) ‘salātu griežamās plāksnes’ vidū apmēram pretī pilotam. Tas atkal ir kaut kāds aerodinamikas ģeniāls izgudrojums 😛

  2. Tā kā tie vāģi ir kļuvuši par pāris km ātrākiem, tad aerodinamikas jaunie papildinājumi F1 tagad pārvērš par kropļu gonkām. Itkā jau gribās redzēt krutākās Open Wheel auto, bet kautko tik atbaidošu. Indy sānu pontoni un FE priekšas vēl nemaz neliekās tik pretīgas.