“McLaren-Honda” komanda izplatījusi paziņojumu par izmaiņām tās jauno braucēju programmā. Pēc Stofela Vandūrna pievienošanās F1 komandai, jauno talantu akadēmijā bija palikuši tikai divi braucēji – Nobuharu Macušita un Niks de Vrīss, tomēr nu tai pievienojies arī brits Lando Noriss.

17 gadus vecais Noriss pērn aizvadīja spožu sezonu, izcīnot uzvaru trīs dažādos čempionātos – Toyota Racing Series, Eurocup Formula Renault 2.0, kā arī Formula Renault 2.0 NEC, tādējādi izpelnoties mediju uzmanību, kas Norisam paredz spožāko motorsporta virsotņu sasniegšanu. Šogad “McLaren” jaunieguvums startēs F3 Eiropas čempionātā “Carlin” komandas sastāvā.

Ar Lando esmu strādājis jau iepriekš. Viņš ir neticami izcils talants. Pērn triumfs 3 dažādos čempionātos vien ko liecina. Lando ir ļoti nobriedis priekš sava vecuma, tādēļ esam ļoti entuziastiski sniegt viņam izdevību, kas sāksies ar izmēģinājumiem pie simulatora, kur tiks izmēģinātas gan viņa braukšanas prasmes, gan pieslīpētas tehniskās zināšanas. Turklāt viņš ir ticis pie lieliska mentora – Olivera Tērvija, kurš jau vairākus gadus strādā par izmēģinājuma braucēju un ir lielisks paraugs jaunajiem censoņiem,” norāda komandas vadītājs Zaks Brauns.