Foto: Haas F1 team

“Haas” F1 komanda ir pārliecināta, ka itāļu dzinēju ražotāji “Ferrari” šogad paveikuši lielisku darbu jaudas agregāta attīstībā, par ko liecina spēja izvairīties no nopietnām tehniskām problēmām pirmajās četrās testu dienās.

Komandas vadītājs Guntars Steiners neskopojas komplimentiem: “Dzinējs un pārnesumkārba darbojas nevainojami. Testu laikā problēmu nebija un visas četras dienas iztikām ar vienu dzinēju. Lai gan divreiz saskārāmies ar elektronikas problēmām, pie vainas bija programmatūra, ko salabot var daudz ātrāk. “Ferrari” veikuši patiesi labu darbu.

Steiners arī norādījis, to, ka tas nebūt nav viegli izdarāms, redzot kā ar problēmām cīnās pat pieredzējušākās un titulētākās čempionāta vienības, kā arī atzinis, ka ir apmierināts ar komandas uzrādītajiem rezultātiem, vienlaikus gan atzīstot, ka, kamēr riepu jomā viss ir skaidri redzams, grūti progresēt ar kādu degvielas daudzumu bākā savus labākos apļa laikus uzrāda konkurenti.

“F1LV

Kā zināms, ja neskaita trešo testu dienu, “Haas” visās pāējās izdevās kļūt par ceturto ātrāko vienību, turklāt veikto apļu skaita ziņā amerikāņu vienība piekāpās vien “Mercedes”, “Ferrari” un “Sauber”, kas arī izmanto “Ferrari” dzinējus.