Luiss Hamiltons atzinis, ka Valteri Botass ir labākais komandas biedrs ar kuru trīskārtējam pasaules čempionam ir bijusi izdevība strādāt, jo “Mercedes” komandas jaunieguvums necenšas spēlēt psiholoģiskas spēlītes, kas varētu radīt nevajadzīgu spriedzi komandas iekšienē.

Galvenā īpašība, kas man patīk Valteri ir fakts, ka viņš koncentrējas uz to, kas notiek trasē, nevis ārpus tās. Līdz ar to rodas savstarpēja uzticība, kas ir ļoti patīkami. Jau tagad jūtu, ka mums ir labāka saikne kā ar jebkuru komandas biedru, kas man bijis līdz šim,” norāda Hamiltons, kurš savu pirmo sezonu F1 aizvadīja kopā ar Fernando Alonso, vēlāk sadarbojoties ar Heiki Kovalainenu, Džensonu Batonu un Niko Rosbergu.

Viņš cenšas savā pirmajā gadā izdarīt visu, ko vien ir spējīgs. Tā kā esmu komandā jau kādu laiku, man jācenšas sniegt pēc iespējas vairāk informācijas, lai palīdzētu Valteri pēc iespējas ātrāk un efektīvāk.” Pats Hamiltons gan pavisam nesen norādīja, ka nevēlās, lai braucēji savā starpā dalītos ar datiem.

“F1LV

Par paša mērķiem Luiss nav pieticīgs, norādot, ka vēlās uzvarēt katrā posmā un sesijā, kurā startēs. “Esmu stiprāks kā jebkad un strādāju vēl smagāk. Pēc pērnā gada neveiksmēm jūtos pilnībā motivēts, lai tās vairs neatkārtotos. Neesmu pārliecināts, ka kādai dominējošai komandai ir izdevies izcīnīt titulu pēc tik lielām izmaiņām noteikumos, tādēļ ceru to mainīt šogad.

2 KOMENTĀRI