Rītdien Barselonas trasē tiks uzsākta otrā četru dienu testu sesija pirms gaidāmās F1 sezonas. Pirmajos testos vienīgais pamatsastāva braucējs, kurš pie stūres vispār nesēdās, bija Paskāls Verleins, kuram pēc Race of Champions gūtā savainojuma mediķi vēl nebija devuši atļauju startēt. Nu trauma ir sadziedēta un Verleins varēs atgūt iekavēto.

Rehabilitācijas periodā “Sauber” braucējam tika izstrādāts īpašs treniņu plāns, kas beidzot ir atmaksājies un Verleins varēs sēsties pie stūres, kur viņa vietu līdz šim aizpildīja “Ferrari” rezerves braucējs Antonio Džiovinaci.

Tikmēr Džiovinaci norāda, ka ir ļoti sāpīgi redzēt, ka šobrīd čempionātā nav neviena itāļu braucēja, tomēr pērnā gada GP2 vicečempions ir apņēmības pilns to mainot, par galveno traucēkli mērķa sasniegšanai pagaidām minot finansiālo situāciju. 23 gadus vecais braucējs neslēpj, ka ir laimīgs par iespēju būt padokā un šogad pilnībā koncentrēsies “Ferrari” rezerves braucēja lomai.

“F1LV

Tuvākās četras dienas teksta tiešraidē informēsim par visiem notikumiem no Barselonas, papildus rezultātiem un aktuālajai informācijai, sniedzot iespēju lasītājiem ielūkoties arī padoka aizkulisēs, kā arī uzzināt, kas pašiem braucējiem sakāms pirms gaidāmās sezonas.