Friday, October 31, 2025
spot_img
SākumsF1'Red Bull' no Spānijas GP izmantos uzlaboto šasiju

-

spot_img

“Red Bull” komanda plāno veikt ievērojamus uzlabojumus savas šī gada formulas šasijā. Komandas pārstāvji ir pārliecināti, ka tie ļaus likvidēt deficītu līdz “Mercedes” un “Ferrari” vienībām.

Helmuts Marko, kurš “Red Bull” nometnē ieņem konsultanta amatu, norāda galvenos iemeslus, blāvajam sezonas sākumam. “Mums ir divas problēmas. “Renault” jaudas agregātiem bija vairākas problēmas, kas bremzēja mašīnas attīstīšanu, bet šasijas izveide nebija pārāk veiksmīga. Šobrīd stŗādājam dienu un nakti, lai novērstu problēmas.”

Marko apstiprinājis, ka uzlabojumi būs ievērojami, kā arī nōrādījis, ka “Renault” dzinēju uzlabojumi pirmo reizi tiks izmēģināti Kanādas GP laikā.

- Reklāma -

Tikmēr Makss Verstapens uzsvēris, ka mašīna vislabāk uzvedās trasēs, kur jācīnās ar strauju riepu nodilumu, jo tieši Sakiras trasē, Bahreinā, sarkanie buļļi bijuši vistuvāk vadošajām komandām. Tikmēr Daniels Rikjardo uzsver, ka piespiedējspēka trūkums nav vienīgā “Red Bull” probļēma, jo viņam vairākkārt nācās cīnīties ar Felipes Masas “Williams”, kam nācās zaudēt pozīciju Bahreinā pēc drošības mašīnas došanās malā.

INDUSTRIJAS ZIŅAS

MEHIKO GP ROKSTĀRi & VANCKARI

JAUNĀKĀS ZIŅAS