Fernando Alonso ir atzinis, ka viņš nevar paļauties uz savu veiksmīgo un vieglo adaptēšanos Indy500 simulatoram, jo dzīvē sitācija var izrādīties pavisam citāda. Starp Bahreinas un Krievijas GP posmiem Alonso paviesojās “Andretti Autosport” fabrikā, kur izmēģināja Indy500 simulatoru.

Jau rīt Alonso ir plānoti pirmie testi ar IndyCar formulu ovālā un spānis uzreiz pēc neveiksmīgās Krievijas GP izcīņas devās ceļā uz ASV, kur viņam palīdzēs 2003.gada Indy500 uzvarētājs Žils de Ferāns.

“F1LV

“IndyCar viss ir atšķirīgs,” paiņoja Alonso. “Man bija intensīva nedēļas nogale ASV – es paguvu piemērīt arī formulas sēdekli, bet nākamajā dienā jau biju simulatorā, kur pavadīju trīs vai četras stundas. Tomēr īsta formula būs ļoti atšķirīga, jo simulatorā var viegli sasniegt 370 km/h un līkumos gāzi neatlaist.”

Trešdien Alonso paredzēti vienas dienas testi, bet pēc tam 15.majā viņš atgriezīsies ASV pēc Spānijas GP izcīņas un uzsāks testus jau Indianapolisā.

4 KOMENTĀRI

  1. Ar top-komandas mašīnu 370 km/h Indianapolisā sasniegt iespējams arī realitātē. Cits jautājums, kā jaunpienācējs reaģēs, ja autiņš sāks iet sānslīdē, vai arī sacensību dienā, kad apkārt būs vēl 32 ‘trakie’…