“Prema” braucējs Maksimilians Ginters pēc visai blāva sezonas ievada, Po trasē izmantoja galveno konkurentu neveiksmes un izcīnīja 2 uzvaras un vienu trešo vietu FIA F3 Eiropas čempionāta ietvaros notikušajos 3 braucienos. Pēdējā no tiem 3. vietu izcīnīja igaunis Ralfs Ārons.

Pirmais brauciens risinājās mitrā trasē, kas lika braucējiem būt īpaši uzmanīgiem. Tomēr ne visiem šai ziņā izdevās būt sekmīgiem – jau pirmajā aplī avāriju piedzīvoja sacīkšu līderis Kalums Ilots, bet dažus apļus vēlāk aizsargbarjerā ieskrēja ķīnietis Žo, kas lika trasē doties drošības mašīnai un ļāva Džoelam Ēriksonam uz brīdi uzelpot – viņš startā bija apsteidzis Lando Norisu, kas meklēja iespējas apdzīt zviedru braucēju. Cīņā par trešo apli vienā un tai pašā līkumā viens pēc otra sienā ieskrēja Mausons un Deniss, kurš aizķēra arī Ginteru, tomēr vācietim izdevās nesabojāt mašīnu un finišēt 3. vietā.

REZULTĀTI

Abi atlikušie braucieni risinājās sausā trasē. Ginters startā apdzina pole position ieguvēju Lando Norisu un veiksmīgi aizsargāja savu pozīciju nākamajos apļos, kad “McLaren” jauno braucēju sistēmas sportists izmisīgi centās atgūt zaudēto. Kalums Ilots turējās trešajā vietā, kamēr čempionāta līderis neilgi pirms finiša no 4. pozīcijas ietriecās aizsargbarjerā, kas ļāva pieciniekā iekļūt Ņūvijam un Āronam.

REZULTĀTI

Noslēdzošajā braucienā Norisam beidzot padevās veiksmīgs starts, kamēr Ginteram vairāk nācās domāt par pozīcijas aizsargāšanu no komandas biedra Ilota. Aiz viņiem iekārtojās braucēju vilcieniņš ar Ņūviju priekšgalā un Ēriksonu, Āronu un Habsburgu aiz viņiem. 18. aplī balstiekārtas defekta dēļ līderis Noriss piedzīvoja avāriju, paverot Ginteram ceļu pretim otrajai uzvarai pēc kārtas, kamēr Ārons apsteidza konkurentus, gūstot pirmo goda pjedestālu Eiropas F3 čempionātā šosezon.

REZULTĀTI

Līdz ar to Ginters čempionāta kopvērtējumā no Norisa un Ēriksona pēc 3 no 10 posmiem atpaliek tikai par diviem punktiem. Ārons, pateicoties trim top 5 finišiem, pakāpies uz 6. vietu, apsteidzot Miku Šūmaheru, kuram neveiksmīga nedēļas nogale, kurā gūti tikai 2 punkti. Nākamais posms 17. un 18. jūnijā tiks aizvadīts Ungārijā esošajā Hungaroringa trasē.