Ar “Ferrari” braucēja Kimi Raikonena uzvaru noslēgusies Monako GP izcīņas kvalifikācija. Tikmēr otro pozīciju ieguva Sebastians Fetels, kurš 3. vietā esošo Valteri Botasu pārspēja par nieka 0,002 sekundēm.

Pirmajā kvalifikācijas kārtā ātrāko laiku uzrādīja “Red Bull” pilots Makss Verstapens, bet tālāk netika Estebans Okons, Džolions Palmers, Lenss Strols, Paskāls Verleins un Markuss Ēriksons.

Jau otrajā kvalifikācijā ātrāko laiku uzrādīja Raikonens, kamēr problēmas piedzīvoja Luiss Hamiltons. Otrajā mēģinājumā Hamiltons vēlreiz centās iekļūt izšķirošajā kvalifikācijā, taču viņa izredzes sabojāja Stofela Vandūrna avārija. Bez Hamiltona otrajā kvalifikācijā palika Daņila Kvjats, Niko Hilkenbergs, Kevins Magnusens un Felipe Masa.

Arī trešajā kvalifikācijā somu veterānam izdevās abos savos mēģinājumos uzrādīt ātrāko laiku, kuru sekotāji vairs pārspēt nespēja. Pēdējo apli ātri nobrauca Fetels, kas ļāva pārspēt “Mercedes” pilotu Botasu par nieka divām sekundes tūkstošdaļām.

Abi “Red Bull” braucēji Verstapens un Daniels Rikjardo ierindojās attiecīgi 4. un 5. vietā, bet sestais palika Karloss Saincs (“Toro Rosso”). Labs rezultāts arī “McLaren” vienībai. Džensons Batons devītajā vietā, bet Vandūrns desmitais. Jāmin gan, ka Batons jau ir saņēmis 15 starta vietu sodu par dzinēja un tā komponentu nomaiņu.

Jāpiemin, ka Kimi Raikonens nebija izcīnījis pole position jau 128 Grand Prix, jeb kopš 2008. gada Francijas GP.

Seko līdzi F1.LV teksta tiešraidei no Monako trases šeit!

Monako GP – kvalifikācija

8 KOMENTĀRI

  1. Nevienam, kurš nopietni seko līdzi F1 nav nekādu šaubu, ka Kimis ir meistarīgāks par Feteli, kuram arī ar visātrāko Ferrari formulu šosezon regulāri kvalenēs nodreb lūpiņa tieši Q3 un vai nu kāds no Meršiem, vai Kimi ir Fetelim startā priekšā. he he he

    • Q Vettel 5:1 Raikonen attiecība NOTEIKTI norāda uz to,ka kvalenēs lūpiņa trīc tieši Sebam nevis “meistarīgākajam” Kimim. Ē,zilā kalna Marta….ko tu pīpē? Rihlijam galīgi jumts aizbraucis !:DDD