Punktus piešķir pēc sacīkstēm, tomēr Monako kvalifikācijai ir lielāka nozīme kā jebkur. Ne visi šodien trasi pameta ar smaidu uz sejas.

Es biju tik sabēdājies, ka pat nespēju izkāpt no formulas,” atzīst Luiss Hamiltons. “Tik daudz enerģijas un darba tiek ieguldīts gan individuāli, gan kā komandai, bet tad redzēt, kā citiem izdodas visu savest kārtībā, kamēr mēs paši nesaprotam savas problēmas, ir emocionāli smagi.” Pagājušā gada Monako GP uzvarētājs norāda, ka problēmas sagādājusi spēja uzsildīt “Pirelli” riepas līdz optimālai temperatūrai, turklāt katru reizi problēmas bijušas ar citu riepu. Vaicāts par to, vai pie vainas ir mašīna, vai kļūdu pieļāvis pats Hamiltons, britu braucējs uzsvēra, ka te vienmēr bijis ātrs un neuzskata, ka varējis ko ietekmēt.

Ar to Hamiltona problēmas nebeidzās. Par viņa braukšanas stilu iebildumi ir “Haas” pilotam Kevinam Magnusenam. “Luiss bija vissliktākais (no bloķētājiem), bet viņš nebija vienīgais. Pēdējā līkumā viņš pieļāva kļūdu un ievērojami samazināja tempu, bet neviena priekšā nebija. Es veicu lidojošo apli un, iespējams, tiktu uz trešo kārtu, bet tas mani iztraucēja.” Magnusens bloķēšanā vainoja arī “Toro Rosso” braucēju Daņilu Kvjatu.

“F1LV

Tikmēr pagājušā gada pole position ieguvējs Daniels Rikjardo šoreiz ierindojās tikai piektajā vietā. “Izlēmām pēdējā kārtā veikt tikai vienu apli. Zinājām, ka iesildīšanās apļos kārtīgi jāpapūlās uzsildīt riepas, bet es nokļuvu aiz lēnākiem braucējiem. Kāpēc nevarējām doties trasē mirkli vēlāk? Laika pietika, līdz ar to šī bija muļķīga kļūda.” Rikjardo arī neloloja cerības uz brīnumainu uzvaru, apzinoties, cik sarežģīti Monako ir ko paveikt ja neesi augšgalā.

6 KOMENTĀRI

   • Lai kā tev arī gribētos lai Ferrari saskrietos,tā nenotiks-Fetelam nevajag uzvaru par katru cenu ņemot vērā,ka Luisita augstāk par sesto vietu nez vai tiks.
    Labāk novēli veiksmi Batonam jo tikai reāli viņš var dot kādu punktu pārmaksātā spāņa nespējnieka nomocītajai McLaren.

   • Lai kā ar negribētos lai sarkanie nocrashotu, Kimim viegli nebūs. Fetelis pat savu māti izbliestu sienā, uz starti viņam ir labāki nekā Kimi, un tos punktus viņam ar vajaga.
    Ko ta Hamis tāds bēdīgs, džeks jau pēc vienas sezonas ar Hondu būtu tad tvaicenē.
    Visu cieņu Batonam, bet no pēdējās 20 vietas Montenē, tikai tad ja gonku pabeidz 10 kāri.

   • “Smaržīgā” kaudze,man ir tikai viens tāds lops zināms kura dēļ komandas biedrs speciāli sienā iebrauca! Tev atgādināt kurš tas bija?

   • Ko tu te muļķi saukā par zagli? 😉 laikam sen laikam apollo.lv un delfos neesi bijis ar svešiem nickiem 😀
    Bet ja esi labojies…tad te vairs viltus Richa neparaadiisies 🙂