Jau pavisam drīz noslēgsies Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia skatītāju tribīņu B un C ieejas biļešu iepriekšpārdošana, ziņo posma organizatori.

2017. gada 16. un 17. septembrī paredzēto sacensību ieejas biļetes iespējams iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv.

“Mēs atrodamies unikālā situācijā, jo atšķirībā no citiem pasaules rallijkrosa čempionāta posmiem, mums lielākā daļa no skatītājiem paredzētajām tribīnēm ir jāuzbūvē “no nulles”! Izveidot pasaules čempionāta prasībām atbilstošas kvalitātes sēdvietas, kas spēj uzņemt vairāk kā 10 000 apmeklētājus, prasa rūpīgu plānošanu un pamatīgu darba apjomu. Uz to norāda arī mūsu ārvalstu partneris – vācu uzņēmums Bender, kas jau jūlijā noteicis pēdējo termiņu, lai vienotos par septembrī nepieciešamo tribīņu izmēriem un sēdvietu skaitu,” stāsta RA EVENTS direktors Raimonds Strokšs.

Ekstrems Latvijas RX, foto: Raimonds Volonts
Ekstrems Latvijas RX, foto: Raimonds Volonts

“Tas arī ir viens no iemesliem, kamdēļ ieejas biļešu tirdzniecību uzsākām jau pagājušā gada decembrī, dodot skatītājiem pietiekami ilgu laiku iegādāties ieejas biļetes par iespējami zemāko cenu. Man ir prieks, ka liels skaits rallijkrosa apmeklētāju šo iespēju arī ir izmantojuši – jau šobrīd A tribīne ir pilnībā izpārdota, B tribīnē ir atlikušas mazāk par pusi no iepriekšpārdošanā sākotnēji paredzētajām ieejas biļetēm, bet C tribīnē – atlikusi vien ceturtā daļa sēdvietu. Vēlamies skatītājiem atgādināt, ka pieejamo ieejas biļešu skaits ir ierobežots, un precīzs sēdvietu skaits tiks pasūtīts atbilstoši iepriekšpārdošanā iegādāto biļešu skaitam. Tamdēļ, aicinu visus rallijkrosa draugus laicīgi apdomāt savus septembra plānus un neatlikt lēmuma pieņemšanu uz pēdējo brīdi, nodrošinot sev ērtu sēdvietu pasaules rallijkrosa čempionāta posma norišu vērošanai, kur līdzās leģendāriem autosportistiem sacenšas arī divi latvieši – Reinis Nitišs un Jānis Baumanis!”

2017. gada 16. un 17. septembrī CSDD Biķernieku kompleksajā sporta bāzē otro reizi norisināsies FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Latvijas posms. Neste World RX of Latvia vērošanai paredzētas kopumā sešas skatītāju zonas – A un D (pastāvīgās Biķernieku trases tribīnes), B, C un VIP (pagaidu tribīnes ar plastmasa sēdekļiem) un ST (stāvvietas).

Visas ieejas biļetes būs derīgas abām sacensību dienām – gan sestdienai, gan svētdienai, sniedzot autosporta līdzjutējiem iespēju klātienē vērot leģendārus ārvalstu sacīkšu braucējus Peteru Sūlbergu, Sebastjēnu Lēbu, Kenu Bloku, Matiasu Ekstremu un talantīgos latviešus Reini Nitišu un Jāni Baumani, kuri cīnīsies par uzvaru tepat Latvijā, Rīgā, CSDD Biķernieku trasē. Ieejas biļešu cenas pakārtotas skatītāju zonu izvietojumam un trases pārredzamībai no tiem – lētākās biļetes iespējams iegādāties stāvvietu zonā, tās maksā 25,00 eiro, bet sēdvietas, no kurām var pārredzēt lielu daļu trases maksā, sākot no 35,00 eiro. Sēdvietas tribīnēs nav numurētas, ļaujot skatītājiem pašiem izvēlēties sev vēlamo skatu vietu.

Biļešu cenas

Kategorija Cena, EUR Papildinformācija
Stāvvieta ST 25,00 Par pieeju dalībnieku parkam tiks ziņots atsevišķi
Tribīne D 35,00 Iekļauta ieeja dalībnieku parkā
Tribīne C 55,00 Iekļauta ieeja dalībnieku parkā
Tribīne B 75,00 Iekļauta ieeja dalībnieku parkā
Tribīne A IZPĀRDOTS Iekļauta ieeja dalībnieku parkā
Tribīne VIP 300,00 Iekļauta ieeja dalībnieku parkā
Autostāvvieta 15,00 Vienai automašīnai abām sacensību dienām

Atgādināsim, ka bērniem, kuri Neste World RX of Latvia norises dienā nebūs sasnieguši 7 gadu vecumu, ieeja pasākuma norises vietā būs bez maksas, savukārt bērniem, kuru vecums pasākuma norises dienā būs no 7 līdz 12 pilniem gadiem (ieskaitot), iespējams iegādāties ieejas biļeti ar 25% (A, B, C, D un ST) vai 50% (VIP) atlaidi. Pie ieejas CSDD Biķernieku trases teritorijā būs jāuzrāda derīgs dokuments, kas apliecina bērna vecumu.

1 KOMENTĀRS