“Force India” komandas vadītājs Vīdžejs Malja paziņojis, ka apsver iespēju veikt komandas nosaukuma maiņu, lai piešķirtu tai starptautisku nokrāsu, kam vajadzētu palīdzēt sponsoru piesaistē.

Komandas sākotnējais mērķis bija koncentrēties uz Indijas tirgu, vienojoties ar vietējiem uzņēmumiem un sniedzot iespēju Indijas braucējiem, tomēr, pamazām uzlabojot rezultātus, vienība kļuvusi par paraugu kā ar salīdzinoši nelielu budžetu iespējams cīnīties par augstām vietām.

Ir jāsaprot, ka, pateicoties savam sniegumam, piesaistām globālu uzmanību un piesaistām arvien vairāk sponsorus no visas pasaules, tādēļ plānojam veikt komandas maiņu, lai uzsvērtu vienības internacionālitāti,” komentē Malja.

“F1LV

Investoru zemapziņā “Force India” var radīt barjeru. Es ar citiem akcionāriem veicu pārrunas par nosaukuma maiņu, tomēr pirms veikt pārsteidzīgus lēmumus, rūpīgi izvērtēsim, kā tas ietekmēs komandas attīstību. Jāņem vērā arī tas, kā “Liberty Media” plāno attīstīt čempionātu.

Ekscentriskais miljonārs kategoriski noliedzis teoriju, ka nosaukuma maiņa saistīta ar viņa nesenajām problēmām. Saistībā ar viņa aviolīnijas “Kingfisher” slēgšanu, Indijas varas iestādes no Maljas pieprasa 900 miljonus GBP. “Force India” vadītājs gan atzīst, ka viņam ar savu dzimteni ir daudz nesaskaņu, tomēr uzsver, ka tas nav nekas jauns.