Estebanam Okonam Azerbaidžānā izdevās sasniegt finišu labāko sešiniekā, tomēr viņa komandas biedrs Serhio Peress ir pārliecināts, ka Okona neapdomīgā braukšana laupīja komandai uzvaru.

Sagandējām lielisku izdevību, cīnoties savā starpā,” skaidro Peress. “Es nedomāju, ka varēju ko darīt, lai izvairītos no sadursmes. Biju pie pašas sienas un vairs izvairīties nevarēju. Žēl, ka viss tā beidzās. Tas bija pārlieku agresīvi. Karjeras laikā vienmēr esmu braucis kopā ar komandas biedriem, kas neatstāj daudz vietas, bet tas, kas notika šoreiz, bija nepieņemami. Viņam nav nekādas loģikas.

Estebanam Okonam ir cits skatījums uz notikušo: “Esmu priecīgs par mašīnas konkurētspēju, bet neapmierināts ar rezultātu. Protams, ir ļoti nepatīkami sadurties ar Serhio, tomēr spēju atgūties un finišēt punktos. Viņš mani aizskāra pirmā līkuma izejā, tad es biju iekšmalā otrajā līkumā un viņš atkal uztriecās virsū. Diemžēl sacīkstēs tā gadās. Izrunāsim visu savā starpā, lai tas vairs neatkārtotos.

“F1LV

Vaicāts par potenciālo pozīciju finišā, Peress atzina, ka, iespējams, tika pazaudēta uzvara, vai vismaz pjedestāls abiem braucējiem. Šī bija jau otrā Grand Prix izcīņa pēc kārtas, kad abi “Force India” aizvada ļoti asu savstarpēju cīņu trasē. Kanādā gan abiem izdevās sasniegt finišu labāko sešiniekā.