Skatītāju dienas braucēja balsojumā par labāko šodien tika atzīts “Williams” pilots Lenss Strols, kurš finiša līniju šķērsoja trešajā vietā. Lieki piebilst, ka kanādietis pēc finiša bija ļoti laimīgs un nebaidījās izpaust savas emocijas.

Nespēju noticēt tam, kas tikko noticis. Man trūkst vārdu! Dodoties uz šo posmu, nespēju iedomāties, ka kāpšu uz goda pjedestāla,” atzīst Strols. “Protams, nebija patīkami beigās zaudēt otro vietu Valteri, tomēr tas neko nemaina – lieliskas sacīkstes un lieliska nedēļas nogale!

Vaicāts par pēdējo apļu notikumiem Strols norāda: “Komanda man palīdzēja saglabāt vēsu galvu, tomēr zināju, ka Botass tuvojas-redzēju viņu savos spoguļos. Zināju, ka būs cieši, tomēr domāju, ka spēšu viņu noturēt aiz sevis, tomēr DRS viņam palīdzēja. Tas laikam bija viens no visu laiku ciešākajiem finišiem.

“F1LV

Lenss Strols kļuva par otro visu laiku jaunāko braucēju uz goda pjedestāla, par 12 dienām piekāpjoties Maksam Verstapenam. “Trešā vieta ir neticama. Mans sapnis ir piepildījies! Uz šo sasniegumu strādāju visu savu dzīvi,tagad izbaudu mirkli. Laikam tikai rītdien spēšu noticēt sasniegtajam!

Pēdējā laikā daudz runāts, vai lēciens no Eiropas F3 čempionāta uz F1 neesot bijis pārāk straujš, ko norādījuši daudzi kritiķi, Strols saglabā mieru: “Es nedomāju, ka tas ko pierāda. Es viņos neklausos. Man tas ir vienkāršs troksnis. Tā bija arī pērn, kad aizvadīju ļoti labu sezonu, gan šogad, kad sākums bija grūts. Tam nepievēršu uzmanību. Beidzot izdevās atrast pareizos regulējumus, kā tas bija Ķīnā un Bahreinā, kad tiku uz pēdējo kvalifikācijas kārtu. Tas dod vairāk pārliecības un mudina strādāt smagāk. Varu vēl daudz pielikt, tomēr tas viss prasa laiku. Šogad braucu ļoti atšķirīgā mašīnā un pie tās ir jāpierod.”

VIDEO: Strols tiek pie karjeras pirmā ‘shoey’

2 KOMENTĀRI

  1. Ja šis rezultāts vispār kaut ko pierāda, tad tikai to, ka pie zināmiem apstākļiem šādu ‘bronzu’ var dabūt pilnīgi JEBKURŠ. Jebkuru F2, F3 vai vēl kādu tur formulu braucēju var iesēdināt Formulā 1, ļaut viņam nedaudz adaptēties un ap sezonas vidu standarta līmenis būs sasniegts.
    Citiem vārdiem runājot – normālā sportā tev var būt fāters miljardieris, tev var būt daudzmiljonu sponsori, vari būt kaut pundurvalsts karalis, taču Olimpiskajās spēlēs 100m finālā nemūžam netiksi. 1.formulā gan…

    • Viedi vārdi, Pro! Tu esi viens no ļoti retajiem šeit, kura komentārus es izlasu no A-Z, nevis vienkārši ar acīm pārskrienu pāri šejienes aktīvāko “ekspertu” komentāriem, piedošanu, precīzak būtu teikt – burtu, ķeburu un zīmju savārstījumiem. 🙂
      Lensa vietā vakar varēja būt tādi F1 “dižgari” kā Buemī, Kartekjans, Zonta, Gutjeress, Pikē Jr. vai pat Pastors Maldonado, kuram kā zināms jau ir arī viena GP uzvara.