Luisa Hamiltona un Sebastiana Fetela cīņa par čempiona titulu pēc Azerbaidžānas GP ir ieguvusi jaunu dimensiju un par to sīkāk varat uzzinās F1LV Podkāsta jaunākajā – 13.epizodē.

Sadursme drošības mašīnas perioda laikā, sekojošā Fetela atbildes reakcija, piespriestais sods un abu komentāri pēc sacīkstes finiša ir bijis aizraujošākais temats arī F1 līdzjutēju sarunās un diskusijās. Par to, kas notika, kāpēc bija tāda pretreakcija un kā tas ietekmēs turpmāko čempionātu, runāsim jaunajā epizodē, kuru varat arī lejuplādēt un klausīties savās mobilajās ierīcēs.

1:00 Hamiltona un Fetela incidents
17:00 Estebana Okona un Serhio Peresa divcīņa
23:30 Lensa Strola pjedestāla fenomens
30:15 Red Bull uzvara

Lai nepalaistu garām nevienu no F1LV Podkāsta epizodēm, aicinām lejuplādēt PODBEAN lietotni AppStore vai Google Play.

6 KOMENTĀRI

  1. Nu, Masa gan nav tas subjekts, uz kura fona mēģināt spriest, cik talantīgs ir Strols. Pēc sausās statistikas Strols Masu jau kārtīgi aplicis, izcīnot pjedestālu savā 8. gonkā, kamēr nabaga brazīlietim tas izdevās tikai 4. sezonā, kad šamējais neizprotamā kārtā tika iesēdināts Ferrari…

  2. Noklausījos visas 30+minūtes diskusiju par notikumiem Baku trasē. Patika, ka Fetela izlēciens taranējot Hamiltonu tika apspriests no vairākiem aspektiem. Gan no Luisa, gan no Seba un, protams, arī pieminot F1.lv lasītāju viedokli, no kuriem tikai 1/4 daļa uzskata, ka sods Sebam bija objektīvs, bet vairāk nekā 50% lasītāju uzskata, ka Sebam bija jāpiešķir vēl bargāks sods.
    Es arī ļoti ceru uz šodienas FIA sēdes lēmumu par vismaz 5-10 starta vietu (DQ Sebam vispābā būtu kā tikko cepta medusmaize) sodu piešķiršanu Sebam.

  3. no FIA jaunumu apcirkņiem –

    “The FIA notes this commitment, the personal apology made by Sebastian Vettel and his pledge to make that apology public. The FIA also notes that Scuderia Ferrari is aligned with the values and objectives of the FIA.

    In light of these developments, FIA President Jean Todt decided that on this occasion the matter should be closed.