Aizvadītajā nedēļas nogalē Norisringā lielisku sniegumu demonstrēja Maksimilians Ginters, pārņemot vadību čempionāta kopvērtējumā. Stabilu sniegumu demonstrēja arī vienīgais Baltijas valstu pārstāvis Ralfs Ārons.

Pēc ļoti ciešas cīņas kvalifikācijā (Top 10 0.18 sekunžu ietvaros), kur Džeiks Hjūzs par 0.002 sekundēm pārspēja Lando Norisu, tomēr sacīkstes abiem bija neveiksmīgas. Startā Noriss atkrita uz ceturto pozīciju aiz Pikē un Gintera. Ar brazīlieti “McLaren” protežē tika galā ātri, kamēr Ginters pietuvojās Hjūzam. Noriss apdzina vācieti, bet cīņa par vadību beidzās ar sadursmi, kas lika Hjūzam izstāties, kamēr Ginters izcīnīja uzvaru. Noriss finišēja 2. vietā, bet 20 sekunžu sods lika palikt bez punktiem. Pikē guva pārsteidzošu 2. vietu, kamēr ķīnietis Žou pēc Norisa soda tika trijniekā. Ralfs Ārons uzstādīja brauciena ātrāko apli.

Otrajam braucienam pole position izcīnīja igaunis Ralfs Ārons, uzstādot visu laiku labāko apli Norisringā F3 mašīnām. “Hitech” braucējs noturēja vadību lielāko distances daļu, sākotnēji turot Hjūzu, Ginteru, Norisu un Daruvalu sev aizmugurē. Problēmas Gintera mašīnai ļāva Norisam viņu apsteigt, bet drīz vien viņš tika garām arī Hjūzam. Sešus apļus pirms finiša, pēc garas cīņas Noriss tika garām arī Āronam, kura mēģinājumi atgūt pozīciju rezultējās ar piekāpšanos arī Hjūzam. Apli vēlāk pēc cīņas ar Ginteru, “Arons zaudēja vietu arī Daruvalam, finišējot piektajā vietā.

Pēdējā braucienā Ginters neizmantoja pole position priekšrocības, zaudējot pozīciju Daruvalam un gandrīz nonākot aiz Ārona. Jau sacīkšu sākumā savstarpējas sadursmes piedzījoja Miks Šūmahers un Pedro Pikē, kā arī Tadasuke Makino un Harisons Ņūvijs. Sacīkšu otrajā pusē Ginters brauca cieši aiz Daruvalas, tomēr apdzīt indieti nespēja.

Čempionāta kopvērtējumā par līderi kļuvis Maksimilians Ginters (236 punkti), kuram seko Džoels Ēriksons (202), Lando Noriss (198) un Kalums Ilots. Ārons ar 70 punktiem ieņem astoto vietu, bet Miks Šūmahers pēc blāvas nedēļas nogales atkāpies uz 11. vietu. Nākamais posms 28. un 29. jūlijā risināsies Spa trasē, Beļģijā.

Pirmā brauciena rezultāti
Otrā brauciena rezultāti
Trešā brauciena rezultāti
Čempionāta kopvērtējums