Arī otrajā treniņā “Red Bull Ring” trasē Luisa Hamiltona labākais apļa laiks palika nepārspēts – otro apļa laiku uzrādīja viņa sīvākais sāncesis čempionāta kopvertējumā Sebastians Fetels.

Līdzīgi kā pirmajā treniņā pirmos sešus rezultātus uzrādīja tikai trīs vadošo komandu braucēji un tieši tā pat kā pirmajā treniņā, ārpus trases izslīdēja ļoti daudz piloti, jo problēmas ar riepu saķeri turpinājās.

Jāatzīmē “McLaren” pilotu progress – Fernando Alonso abās treniņu sesijās uzrādīja laiku pirmaja desmitniekā un ar “Honda” un “McLaren” uzlabojumiem cer uz cīņu par punktiem arī svētdienas sacīkstē.

“F1LV

Austrijas GP – Treniņi 2

2 KOMENTĀRI

  1. tikmēr misters Horners (nu kas RBR Team Principal, un no darba brīvajā laikā – ex-spicenes GH laulenis) esot diezgan skarbi izrunājies uz jauno senjoru Sainsu, pēdējā neseno atklāsmju sakarā par tēmu, ka jaunais senjors Sainss netaisoties aizsēdēties STR vēl vienu sezonu:

    “I don’t know where he thinks he’ll be then,” Horner to Sky Sports F1. “Contracts are clear.

    “You have to remember, he only got a chance in Formula 1 because of Red Bull investing in him in the junior years,” he continued. “So it’s a little bit disingenuous to be making comments like that. A lot of investment goes into these guys to give them the opportunity.