Neraugoties uz kvalificēšanos uzreiz aiz labāko desmitnieka, divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso ir pārliecināts, ka “McLaren” nu ir spējīga normālos apstākļos kļūt par regulāru trešās kvalifikācijas kārtas dalībnieci.

Viss ir kartībā, esmu apmierināts ar šodien sasniegto rezultātu un trasē pavadītājiem apļiem,” kvalifikāciju komentē Alonso, kurš pēc problēmām ar “Honda” dzinēju piektdienas treniņbraucienos, nolēma atgriezties pie iepriekš lietotā jaudas agregāta.

Mašīna ir ļoti stabila un konkurētspējīga abas dienas. Es domāju, ka šis ir labākais rezultāts, ko varējām sasniegt. Komanda strādā ļoti smagi un uz katru posmu atved nez cik jaunus uzlabojumus.” Šodien Alonso kvalifikācijā ieņēma 11. vietu, kārtējo reizi pārspējot savu komandas biedru Stofelu Vandūrnu.

“F1LV

Tagad mums vajadzētu regulāri iekļūt trešajā kvalifikācijas kārtā, kas ir pozitīvas pārmaiņas. Ceru, ka nākamo pāris nedēļu laikā spēsim uzlabot otru mūsu klupšanas akmeni – dzinēja izturību.” Vaicāts par iespējām finišēt punktos, spāņu braucējs norāda, ka tas ir mērķis un ar labu startu un pareizu stratēģiju, tas ir izdarāms.

3 KOMENTĀRI