Trīs gadus pēc tam, kad “Williams” komanda aizņēma abas pirmās starta pozīcijas Austrijas GP izcīņā, šodien sniegums ne tuvu neatbilda gaidītajam. Arī paši braucēji neizpratnē par rezultātu, kā galveno problēmu iemeslu minot “Pirelli” riepas.

Jau visu nedēļas nogali mokāmies ar riepu uzsildīšanu līdz ideālajai temperatūrai. Arī kvalifikācija nebija izņēmums, kas ir ļoti apbēdinoši. Mums vajadzēja atrasties priekšā, cīnoties par pēc iespējas labākām vietām. Tā vietā esam pašās peletona beigās, sev neierastā teritorijā,” norāda veterāns Felipe Masa. “Ar vecām un nobrauktām riepām mašīna vakardien uzvedās labāk. Līdz rītdienai jātiek skaidrībā, kādēļ tā notiek.”

Kamēr Masa ieņēma 17. vietu, viņa komandas biedrs Lenss Strols nespēja pārspēt komandas biedru un sacīkstes uzsāks blakus Masam priekšpēdējā starta rindā. “Šī ir smaga nedēļas nogale visai komandai. Cenšamies uzlabot mašīnu un atrast pareizos regulējumus, tā vietā tikai zaudējam arvien vairāk laika, it īpaši ātrajos līkumos. Tomēr, skatoties no pozitīvās puses, cerību rītdienai piešķir fakts, ka mūsu konkurētspēja garajos sacīkšu nogriežņos visa gada garumā ir labāka kā kvalifikācijā. Tas gan nemaina faktu, ka šodien gāja ļoti grūti.