Neraugoties uz riepu problēmām pēdējos apļos, čempionāta līderis Sebastians Fetels noliedz, ka Lielbritānijas GP būtu izvērties par pilnīgu fiasko.

Es nedomāju, ka ir kāds, kas šai situācijā būtu jāvaino. Atskatīties un domāt, ko vajadzēja darīt citādāk ir viegli, tomēr līdz pat problēmu sākumam viss bija kārtībā. Kimi riepas bija par dažiem apļiem jaunākas, tomēr viņu piemeklēja līdzīgas problēmas. Tas bija pavisam negaidīti. Rezultāts varēja būt labāks, tomēr nekāda traģēdija nav notikusi. Ar mašīnas balansu viss ir kārtībā un jūtos pārliecināts par tās spējām.

Bremžu pārkaršana izbojāja startu. Jau tad zinājām, ka mūs gaida grūtas sacīkstes. Nespēju trasē tikt garām Maksam, tomēr tas izdevās uz boksu apmeklējuma rēķina. Gaidīju finišu trešajā vai ceturtajā vietā, zinot, ka Botass ir ātrs un izmantos manu iestrēgšanu. Šoreiz vairākas mazas lietiņas liedza sasniegt augstāku rezultātu,” norāda Sebastians Fetels.

Tikmēr “Pirelli” riepu ražotāji pēc gumijas pārpalikumiem noliedz, ka Raikonena un Fetela incidentos būtu velkamas paralēles. Raikonena riepai bija atdalījies protektors, bet pati riepa gaisu nelaida, kamēr Fetela cauro riepu, visticamāk, izraisīja riteņa sabloķēšana cīņā ar Valteri Botasu.